Винники дали собі раду в боротьбі з учорашнім снігопадом (ВІДЕО)
04.12.2017 15:13

У першу неділю нової зими (3 грудня) над Україною пройшли сильні снігопади.

І винниківчани також відчули на собі всі переваги (особливо тішаться зі снігу маленькі діточки) й негаразди стихії. Особливо потерпають від снігопаду пасажири автотранспорту та пішоходи.

Редакція сайту «Винники плюс» звернулася до керівника МКП «Добробут» Павла Венгриновича з проханням розповісти про роботу його підприємства в цей непростий період.

«У нічну зміну боролася зі снігом бригада наших працівників у кількості 15 осіб, - розповідає керівник згаданого підприємства Павло Венгринович. – Минулої ночі на території Винник працювало 7 одиниць снігоприбиральної техніки. На посипання вулиць було використано 30 кубометрів піскосуміші та 3 тонни солі. Усе це дозволило нам уникнути різних колізій, вберегти людей від травм. Не було минулої ночі зафіксовано й жодної аварії».

Павло Венгринович також повідомив, що зараз на дорогах Винник здійснюють чергування його працівники, використовуючи 3 одиниці снігоприбиральної техніки.

Винниківчанин Богдан Іванишин розмістив на своєму каналі в YouTube відео про те, як прибирали Винники від снігу 3 грудня. Винниківчанин здійснив об‘їзд нічними Винниками й продемонстрував, що всі центральні дороги й закутки міста були оперативно прибрані від снігу.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: снігопад, Павло Венгинович, Богдан Іванишин, ДП Добробут


Читайте також:
Коментарі
avatar