На початку зими у Винниках скоєно квартирну крадіжку
04.12.2017 17:37

У Личаківський відділ поліції міста Львова звернулися з заявою про квартирну крадіжку власники одного з помешкань, що на вулиці Кільцева,2а у Винниках. Потерпілі розповіли, що невідомі особи шляхом підбору дверного замка проникли в їхнє помешкання й скоїли звідти крадіжку.

«Квартирні злодії поцупили звідти 7500 гривень, - мовить представник Личаківського відділу поліції, майор Олег Строцький. – Також з‘ясувалося, що господарів не було вдома протягом 1 – 4 грудня. От у цьому проміжку й було скоєно крадіжку».

За згаданим фактом уже порушено карну справу за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо читачам також про заходи безпеки, які допоможуть уберегтися від квартирних злодіїв.

Щоб уберегтися від непроханих гостей, перш за все необхідно подбати про надійні двері й дверні замки. Бажано, щоб вхідні двері були броньованими. Особливу увагу потрібно звернути на міцність і надійність дверної коробки. Адже зафіксовано багато випадків, коли злочинці просто виламували всю дверну конструкцію й так потрапляли в помешкання. Велике значення має й надійність дверних замків. Мешканцям перших поверхів необхідно встановити на вікнах і балконних дверях залізні ґрати. З внутрішнього боку дверей краще встановити ланцюжок-обмежувач.

Зазначимо, що дуже надійним захистом від квартирних злодіїв є під‘єднання житла до пульту централізованої охорони. У випадку від‘їзду на відпочинок або у відрядження, власникові квартири було б добре домовитися з рідними й сусідами про те, щоб вони час від часу відвідували залишене житло. Також було б добре, на період відсутності, гроші, документи, ювелірні вироби й інші цінності віддати на зберігання друзям, сусідам або рідним.

Залишаючи оселю, завжди треба зачиняти вікна, кватирки, балконні двері. У випадку, коли загублено ключі від помешкання, треба негайно замінити дверний замок. І, звичайно, не можна залишати ключ від помешкання під килимком.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Олег Строцький, кримінал, квартирна крадіжка


Читайте також:
Коментарі
avatar