Винниківська міська рада привітала військослужбовців з Днем Збройних Сил України
08.12.2017 12:15

Сьогодні 6 грудня, з нагоди відзначення 26-ї річниці Збройних Сил України від імені міського голови м. Винники висловили  подяки та вручили подарунки керівному  складу та військовослужбовцям Личаківсько-Залізничного об’єднаного районного військового комісаріату м. Львова депутат Винниківської міської ради Олег Проців та начальник відділу гуманітарної політики Зоряна Корчовська.

Подяки було вручено:

  • Майору, заступнику військового комісара, начальнику мобілізаційного відділення -Беззубцевій Тетяні  Георгіївні
  • Майору у відставці, державному службовцю, головному спеціалісту відділення комплектування-Буряку Юрію Петровичу
  • Державному службовцю, провідному спеціалісту відділення офіцерів запасу і кадрів-Голдобіну Олександру Юрійовичу
  • Військовому комісару Личаківсько-Залізничного об’єднаного районного військового комісаріату м. Львова полковнику -Андрію Володимировичу Дубовому
  • Капітану, старшому офіцеру відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу-Попроцькому Святославу Тарасовичу
  • Капітану, заступнику військового комісара, начальнику відділення комплектування -Чергинцю Володимиру Івановичу

«Сьогодні, вітаючи всіх військовослужбовців України, з впевненістю стверджуємо: спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. - говорить Зоряна Корчовська. - Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!».

«Мужність, честь, сила і відвага — саме ці слова притаманні вам, людям, що прийняли присягу в лавах Збройних сил України. - звернувся до відзначених військослужбовців Олег Проців. - Ви готові стати на захист своєї батьківщини, не втрачаючи жодної хвилини. У святковий день ми бажаємо Вам спокійного мирного неба над головою, щасливого особистого життя і заслуженого підвищення по службі».


Теги: подарунки, військовослужбовці, збройні сили, відзнаки, міська рада, День збройних сил


Читайте також:
Коментарі
avatar