У Винниках провели Перший сімейний шаховий турнір (ФОТО)
17.12.2017 11:38

У суботу, 16 грудня, у Винниках в приміщенні СЗШ №29 відбувся Перший сімейний шаховий турнір. Турнір був організований Шаховою школою Black & White (м. Винники) за сприяння Винниківської міської раді та Львівської обласної шахової федерації.

У зтурнірі взяли участь 18 команд, загалом – 36 учасників.

В командному заліку три команди йшли поза конкурсом, так як батькам не вдалось бути присутніми на турнірі.

Проте за індивідуальні нагороди боротьба була напружена. Перше місце в командному заліку здобув тандем «Спритний король», у складі Піха Матвія та батька Олега (4 перемоги і 4 нічиї), друге місце - «Маньки», Вероніка з батьком Сергієм (1 перемога+7 нічиїх), і третє місце - команда «Білий ферзь», Ожайська Ярина з батьком Андрієм (2 перемоги, 5 нічиїх, одна поразка).

В індивідуальному заліку серед дітей переміг Матвій Піх (7,5 очок з 8), другим став Максим Хома (6,5 очок, по додатковим показниках випередив Богдана Ручинського).

Першою серед дівчат стала Ожайська Ярина, (6,5 очок).

Серед дорослих перше місце розділили між собою одразу троє батьків, по додатковим показникам перший став Сергій Манько, другим - Ярослав Франчук, третім - Василь Перевознюк (всі по 7 перемог).

Керівник школи тренер Тарас Гись висловив велику подяку батькам за довіру своїх діток шаховій школі, та висловив надію, що час, витрачений на участь у турнірі, був корисним для розвитку та зміцнення сімейних стосунків..

фото: Шахова школа «Black and White»


Теги: сімейний турнір, шахова школа, Тарас Гись, шахи


Читайте також:
Коментарі
avatar