Пластуни привезли Вифлиємський вогонь миру у Винники
21.12.2017 11:02

Сьогодні, 21 грудня,  скаути з Львівського осередку Національної скаутської організації «Пласт» привезли до Винник Вифлиємський вогонь миру.

Церемонія передачі, яка існує і підтримується пластунами вже понад 20 років, відбулася у стінах Винниківської міської ради.

Як повідомив, заступник міського голови Винник Богдан Шустер, всі бажаючі отримати Вогонь Миру у свої оселі, можуть прийти в приміщення міської ради і запалити свою свічку.

Вифлеємський вогонь миру – міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає в поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Вперше Вогонь до України потрапив ще 1992 року, але як приватна ініціатива окремих пластунів. Офіційно ж відлік ведеться від 1998 року, коли Вогонь передали в Україну на митному переході. Вифлеємський вогонь, котрий символізує тепло, мир, злагоду і сподівання, Україною поширюють пластуни. Вогонь передають від міста до міста й заносять у церкви, державні установи, школи, сиротинці, лікарні.

Фото: http://vynnyky-rada.gov.ua/

Теги: Вифлиємський вогонь, скаути, міська рада, Пласт


Читайте також:
Коментарі
avatar