Блаженніший Святослав висловив подяку Винниківській міській раді
29.12.2017 15:07

Блаженніший Святослав Шевчук направив лист-подяку на ім’я міського голови Винник Володимира Квурта та депутатського корпусу ВМР за присвоєння назви вулиці імені владики Андрія Сапеляка.

Про це повідомила прес-служба ВМР

«З великою приємністю сприйняв Вашого листа, в якому повідомляєте про те, що згідно з рішенням Винниківської міської ради №1134 від 23 листопада 2017 року. Одна з вулиць міста Винники матиме назву владики Андрія Сапеляка. Хочу висловити щиру вдячність Вам і всім депутатам, які проголосували за це рішення.

Радію, що саме завдяки вашій злагодженій і спільній позиції щодо цього питання пам’ять про цю визначну людину буде жити у вашому місті. Владика Андрій є прикладом для наслідування, оскільки, крім великого дару віри в Бога, він мав дар палкої любові до своєї Батьківщини. 

Покійний єпископ не тільки про це говорив, а й на ділі щодня доводив своє переконання, що Україна є незалежною європейською правовою державою. Цього переконання не забрали в нього ні роки правління тоталітарного режиму зі своїм людиноненависницьким підходом, ні далека чужина – Аргентина. Де він служив як правлячий єпископ. Його серце завжди було з Батьківщиною і тут воно знайшло останній спочинок.

Нехай цей прекрасний приклад єпископа Церкви та вірного сина своєї землі викликає в нас бажання більше дізнаватися про цю постать і старатися втілювати у своєму житті його суспільні погляди.

Хай милосердний Господь за молитвами владики Андрея сторицею воздать Вам і депутатам Винниківської міської ради із багатства своїх щедрот.

З подякою і молитвою + Святослав»

Фото: Блаженніший Святослав Шевчук у Винниках під час похорону владики Андрія Сапеляка.


Теги: подяка, Андрій Сапеляк, міська рада, Святослав Шевчук, владика, вулиця


Читайте також:
Коментарі
avatar