У храмі Різдва Івана Хрестителя освятили різдвяні просфори
31.12.2017 14:01

Сьогодні, 31 грудня, у Винниках в храмі Різдва Івана Хрестителя відбулося освячення різдвяних просфор, які були роздані парафіянам та прихожанам на Божественних Літургіях.

В Україні на Різдво існує одна із багатьох чудових традицій ‒ сімейна вечеря напередодні великого свята Різдва. У Свят Вечір на столі, серед дванадцяти інших страв, повинен бути хліб-просфора у християн східного обряду та оплаток у християн західного обряду.

Святу вечерю слід розпочати з молитви та споживання освяченої просфори.

Також парафія храму Різдва Івана Хрестителя підтримала акцію від благодійного фонду «Карітас» ‒ «Свічка допомоги потребуючій дитині» та акцію «Мир у кожен дім» від Національної скаутської організації України ПЛАСТ.

Сьогодні у храмі також була вручена благодійна свічка від «Карітас», а з 2 до 5 січня у церкві перебуватиме Вифлиємський вогонь миру, який усі парафіяни зможуть принести з храму до своїх домівок.

Пильнуймо духовний зміст Різдва та приготуймо місце Ісусові в наших серцях, приєднуючись до парафіяльних акцій.


Сьогодні, 31 грудня, о 23:00 запрошуємо на Божественну Літургію, на якій подякуємо Богові за прожитий 2017 рік й будемо молитися за прийдешній 2018 рік Божий від Різдва Ісуса Христа і за благословення для України!

Маріанна П'ятакова


Теги: храм, освячення, просфори, Різдво


Читайте також:
Коментарі
avatar