Винниківчани колядували українцям у Німеччині (ФОТО/ВІДЕО)
22.01.2018 10:25

З 19 по 22 січня, учасники ансамблю «Вишиванка» Школи мистецтв № 9 (м. Винники) у супроводі керівника Юлії Цвьок, і концертмейстера Марії Іванечко перебували у Німеччині і колядували для українців, які  там мешкають.

Як повідомила з Німеччини керівник ансамблю «Вишиванка» (завуч ЛДШМ №9) Юлія Цвьок, поїздка стала можливою завдяки запрошенню української громади Греко-Католицької Церкви у м. Ганновер, зокрема всечеснішого отця-декана Романа Максимціва з дружиною Марією.

По дорозі до Нижньої Саксонії учасники ансамблю відвідали місто Краків, в якому змогли насолодитися видами чудової архітектури, яка дуже схожа із Львівською.

У Ганновері учні Школи мистецтв з керівниками мали змогу відвідати найкращі пам’ятки міста, та заспівати українські коляди у міській Ратуші і центральній площі Крьопке.

Перехожі оплесками вітали українців, та робили селфі на пам'ять.

У неділю численні українці з різних куточків Нижньої Саксонії з’їхалися до храму св. Володимира Великого в Ганновері на Божественну Літургію. Після  літургії відбувся концерт коляд та різдвяних пісень «З нами Бог». Діти співом зворушили присутніх, розбудили сердечні спогади про дитинство та ще раз засвідчили важливість єдності одне з одним в ім’я Боже.

У виконанні ансамблю прозвучала 21 коляда. Автором значної частини пісень є композитор, винниківчанин  Олександр Албул.

В післяобідній недільний час гості з України відвідали казкове місто Гамель.

Останній день перебування у Німеччині учасники ансамблю присвятили ознайомленню з цікавими пам’ятками Ганновера, заспівали українських коляд у людних місцях, таким чином, вкотре голосивши про Україну і її культуру.


Теги: школа мистецтв, Юлія Цвьок, Коляда, ансамбль Вишиванка


Читайте також:
Коментарі
avatar