Перші збори винниківського «Руху» у розпалі (ВІДЕО)
26.01.2018 17:26

Як ми вже повідомляли, 21 січня футболісти винниківського «Руху» повернулися з довготривалої відпустки. Упродовж двох днів, 22-23 січня, футболісти проходили медогляд у Львівському обласному лікарсько-фізкультурному диспансері.

За інформацією офіційного сайту винниківського клубу, після планового медичного огляду команда Андрія Кікотя перейшла на дворазові заняття. Учора (в четвер, 25-го січня) футболісти займалися на полі зі штучним покриттям, сьогодні ранкова сесія розпочалася з пробіжки поблизу винниківського озера. Загалом гравці менше, ніж за годину, пробігли 10 кілометрів.

Після цього на хлопців чекав смачний обід у ресторані «Святослав», відпочинок та вечірня робота у спорткомплексі «СтарФіт».

Окремо від польових гравців займалися воротарі, які під орудою тренера Юрія Шевчука пітніли від виснажливих занять на стадіоні імені Богдана Маркевича.

Загалом помітно, що зараз футболісти проходять найважчий етап підготовки, багато сил віддають задля того, щоби підійти до других зборів у хорошій фізичній формі. Відрадно, що до всіх навантажень «рухівці» ставляться з розуміння, адже зараз закладається функціональна підготовка на весь рік.


Теги: Рух Винники, тренувальні збори


Читайте також:
Коментарі
avatar