«Рух» вчетверте став переможцем Меморіалу Ернеста Юста (ВІДЕО)
02.02.2018 18:45

Рух» вчетверте став переможцем Меморіалу Ернеста Юста

Сьогодні, 2 лютого, у Винниках на полі зі штучним покриттям стадіону ім. Богдана Маркевича відбувся фінальний поєдинок минулорічного Меморіалу Ернеста Юста. Вчетверте в історії цього традиційного турніру переможцем став винниківський «Рух», який з рахунком 3:2 святкував перемогу над представником Прем'єр-ліги Львіщини СКК «Демня».

Володіючи відчутною ігровою і територіальною перевагою рухівці зуміли вразити ворота «Демні» тільки на 34-ій хвилині першого тайму. Після стрімкої атаки по правому фланзі атаки, першим на передачу у штрафний майданчик відгукнувся дебютант «Руху», лівий захисник, Михайло Писко, після удару якого і було відкрито рахунок у цьому матчі.

Вже на четвертій хвилині другого тайму атаку партнерів результативно завершив Євген Лозовий.

Після того, як рахунок став 2:0 на користь винниківчан, здавалося що доля матчу вже вирішена. Але протягом двох хвилин рахунок став нічийним. Винниківчани дещо розлабились, а футболісти «Демні» навпаки активізувались і зуміли відквитати два м'ячі. На 65-хвилині Яремчук завершив комбінацію партнерів, а через дві хвилини Володимир Вербний, рідний брат півзахисник «Руху» і львівських «Карпат» Назара Вербного, результативно виконав, призначений арбітром, одинадцятиметровий удар.

Нічийний результат протримався десять хвилин. На 77-ій хвилині матчу атаку рухівці ударом головою завершив Максим Грисьо. Цей гол став останнім у цьому матчі і приніс четверту перемогу «Руху» в історії Меморіалу Ернеста Юста.

«Рух» (Винники) - СКК «Демня» - 3:2 (1:0)

Винники. Стадіон імені Богдана Маркевича; 500 глядачів. Арбітр: Руслан Хомин (Самбір)

Голи: Писко (34), Лозовий (49), Грисьо (77) - Яремчук (65), Вербний (67, з пенальті)

«Рух»: Ільющенков (Дяченко, 46), Заставний (кап.) (Макар, 46; Романюк, 61), Никитюк (І.Білий, 46), В.Білий, Писко, Копина (Чепелюк, 46), Лозовий (Козловський, 49), Буй (Грисьо, 46), Г.Баранець (Б.Баранець, 46), Русин, Козак (Зубар, 46)

«Демня»: Крашевський (Кирик, 86), Гусак, Дикий, Вербний, Шандра, Білоус (Войтович, 46), Яремчук, Демків, Радевич (Самолюк, 56), Кухарський (Писько, 46), Шептицький (Пульків, 60)