«Рух» у спарингу переміг «Прикарпаття» (ВІДЕО)
07.02.2018 16:54

Михайло Козак

Сьогодні, 7 лютого,у Винниках на полі зі штучним покриттям стадіону ім. Богдана Маркевича винниківський «Рух» у товариському матчі переміг з рахунком 2:1 «Прикарпаття» з Івано-франківська.

Рахунок у матчі рухівці відкрили наприкінці першого тайму. Юрій Копина перехопив м'яча у центрі поля, пройшов кількох суперників і вийшов на побачення з голкіпером гостей, який не зумів парировати точний удар рухівця - 1:0.

У другому таймі Максим Грисьо завершив стрімкий прохід по правому фланзі атаки точною передачею у район воротарської на Михайла Козака (фото). Новобранець «Руху» ударом головою вдруге вразив ворота іванофранківців.

Вже наприкінці матчу гості зуміли відквитати одного м'яча. Гол на рахунку Ігоря Худоб'яка.

Відеозапис цілого матчу можна переглянути тут.

Теги: Юрій Копина, спаринг, прикарпаття, Михайло Козак, Максим Грисьо, Рух Винники