«Рух» у спарингу здобув перемогу над ФК «Львів» (ВІДЕО)
10.02.2018 17:46

У суботу, 10 лютого, на львівському стадіоні "Сокіл" відбувся товариський матч ФК "Львів" - "Рух" Винники, який завершився перемогою винниківчан з рахунком 1:0. На 86 хвилині матчу з передачі Віктора Хомченка відзначився Євген Лозовий.

ФК "Львів" - "Рух" Винники 0:1

Гол: Лозовий (86)

ФК "Львів": (перший тайм) Друзь, Бариляк, Кисленко, Пархуць, Коблюк, Поручинський, Савошко, Шпирка, три гравців на перегляді.

(Другий тайм) Герич, Матушевський, Багдай, Зайчук, Панасюк, Янчак, Омельченко, чотири гравці на перегляді.

"Рух": Ільющенков (Дяченко, 46), Заставний, Никитюк, В. Білий, І.Білий (Писко, 46), Копина, Г. Баранець (Русин,46), Б. Баранець (Чепелюк, 46), Грисьо (Козловський, 46), Буй (Лозовий, 46), Козак (Хомченко, 46)

Ця перемога стала третьою у трьох проведених матчах під час цьогорічних зимових зборів рухівців, які розпочалися 21 січня.

Нагадаємо, що у фінальному поєдинку Меморіалу Юста, який відбувся 2 лютого, винниківчани здобули перемогу з рахунком 3:2 над СКК "Демня" і вчетверте стали переможцями цього традиційного турніру. А 7 лютого у спарингу з івано-франківським "Прикарпаттям" підопічні Андрія Кікотя святкували перемогу з рахунком 2:1.

Наступний контрольний поєдинок підопічні Андрія Кікотя проведуть у середу, 14-го лютого, на стадіоні ім. Богдана Маркевича у Винниках. Суперником "жовто-чорних" стануть чинний чемпіон Львівської області – ФК "Миколаїв".