На благодійному концерті у Винниках зібрали понад двадцять тисяч на побудову храму (ВІДЕО)
11.02.2018 21:54

У неділю, 11 лютого, у Винниках відбувся благочинний концерт на підтримку побудови храму Святої Софії Премудрості, організований Львівською державною школою мистецтв № 9.

У благочинному концерті, який відбувся в Культурному центрі «Дозвілля», взяли участь: вокальний ансамбль «Вишиванка», ансамбль троїстих музик, ансамбль народно-сценічного танцю «Святослав», вокальний ансамбль української народної пісні, ансамбль сучасного бального танцю «Ніка», солісти-вокалісти Наталія Воробей, Марко Яцейко, Богдан Шустер та Народний хор «Воскресіння».

Як повідомили у прес-службі Винниківської міської ради, в ході благодійного концерту «Пісенний вінок» зібрано понад двадцять одну тисячу гривень.

«Цей храм – це буде гарне завершення планування нашого міста. - говорить о.Петро Паньків, який, власне, й розпочав будівництво храму. - Коли ми думали над місцем побудови цього храму, – вибрали це місце саме тому, що не було домінанти над Винниками. І от цей храм міг би об’єднати низ і верх, міг би нагадати людям, що треба дивитися догори, до Бога, частіше думати про нього. А думаючи про нього, старатися бути дітьми Божими».

«Команда, яка долучається до побудови храму зростає. А це означає, що ця ідея, як храм, не має зупинки в часі, навпаки, – зазначив адміністратор храму Різдва Івана Хрестителя Володимир Клим’юк. – Це буде нове життя комплексу, яке буде не лише перлиною Винник, Львова, але й України. Якщо ми, винниківчани, будемо до того долучатись інформаційно, молитовно і, звичайно, на рівні пожертв – цей храм буде зростати і туди зайдуть усі».


Теги: Свята Софія, благодійність, кц Дозвілля, концерт, храм


Читайте також:
Коментарі
avatar