«Рух» здобув перемогу у спарингу з чемпіоном Львівщини (ВІДЕО)
14.02.2018 15:19

Михайло Писко

Винниківський "Рух" здобув четверту перемогу поспіль у зимовому міжсезонні.

Сьогодні, 14 лютого, на штучному полі стадіону ім. Богдана Маркевича підопічні Андрія Кікотя з рахунком 2:1 перемогли минулорічного чемпіона Прем'єр-ліги Львівщини ФК "Миколаїв". Слід відзначити, що цілий ряд гравців винниківського клубу, зважаючи на травми, не зміг взяти участь у цьому спарингу.

Всі голи у цьому матчі було забито у першому таймі. Незважаючи на те що рухівці із самого початку взяли гру під свій контроль, першими відзначилися гості. На 7 хвилині винниківчани легко втратили м'яча у середині поля і дозволили миколаївцям провести швидку контратаку. Ні захисники "Руху", ні воротар Олександр Дяченко не змогли врятувати свої ворота від точного удару гравця "Миколаєва" Балуха.

Все-таки вищий клас гравців "Руху" не дозволив довго радіти миколаївцям забитим м'ячем. На 20 хвилині трьохходівка Писко - Лозовий - Григорій Баранець завершилась точним ударом останнього і рахунок у зустрічі став рівним. Через дев'ять хвилин Григорій вдруге засмутив миколаївців, скориставшись прострілом Михайла Писка (фото) з лівого флангу атаки. За рахунку 2:1 на користь господарів команди пішли на перерву.

У другому таймі малюнок гри майже не змінився, але забитих м'ячів глядачі не побачили. На останній хвилині рухівці мали шанс збільшити перевагу у рахунку, але Михайло Козак не реалізува призначений арбітром одинадцятиметровий удар.

Наступний спаринг "Рух" проведе у Винниках у неділю, 18 лютого, з представником другої ліги ФК "Нива" Тернопіль. Початок матчу: 11.00 год.

«Рух» (Винники) – ФК «Миколаїв» – 2:1 (2:1)

Винники. Стадіон імені Богдана Маркевича, 200 глядачів. Арбітр: Степан Лапко (Львів)

Голи: Г. Баранець (20, 29) – Балух (7)

На 90-ій хвилині Козак не реалізував пенальті (воротар)

«Рух»: Дяченко (Ільющенков, 46), Никитюк (Дуць, 46), В.Білий (Романюк, 46), Писко, Грисьо (Буй, 46), Г.Баранець (кап.), Б.Баранець, Русин (В.Білий, 75), Козак, Лозовий, Хомченко (І.Білий)
«Миколаїв»: Левицький (Бурмас, 65), Танечник, Ільків, Дзюпак, Харкевич, Сагайдак, Шафранський, Федина, Бойко, Сенишин, Балух

Теги: Рух Винники, ФК Миколаїв, Борис Баранець, Євген Лозовий, спаринг, Михайло Писко, Михайло Козак