У винниківському учбовому закладі розпочалася конференція «Свобода в школі»
22.02.2018 21:55

VII Міжнародна наукова конференція «Свобода в школі»

У четвер, 22 лютого, у Винниках в Санаторній школі-інтернат відбулося відкриття VII Міжнародної наукової конференції «Свобода в школі». В конференції, яка проходитиме протягом двох днів, візьмуть участь педагоги, науковці, експерти з України, Польщі, Литви, Італії, Швеції, Нідерландів, Словаччини, Чехії, Естонії, Литви.

Конференцію відкрила директор Санаторної школи-інтернату, депутат Винниківської міської ради, Лілія Свистович.

«Коли ми говоримо про реформу освіти, то на нашу думку, – без свободи вона не можлива. Це те, на чому має ґрунтуватися все суспільство», - зазначила Лілія Свистович.

«Мені сьогодні надзвичайно приємно, що ті зусилля, які докладає наш педагогічний колектив школи-інтернату із Лілією Євгенівною має такий прекрасний результат і сьогодні ви тут. – говорить міський голова Винник Володимир Квурт. - Провести всьоме міжнародну конференцію, зібрати зірковий склад доповідачів, учасників з цілої України, зібрати людей, яким не байдуже майбутнє в найширшому сенсі цього слова. Адже, від того, кого ми навчимо, кого виховаємо, будівельників чи руйнівників, залежить майбутнє нашого міста, майбутнє нашої держави».

Учасників та організаторів заходу також привітала український політик, народний депутат Верховної ради України VIII скликання, Оксана Юринець.

Фото: Винниківська санаторна школа-інтернат


Теги: конференція, школа-інтернат, Свобода в школі


Читайте також:
Коментарі
avatar