«Рух» провів перше тренування в Туреччині (ВІДЕО)
22.02.2018 21:29

Після кількагодинного перельоту з України до Туреччини та пізньої вечері делегація винниківського «Руху» близько другої ночі розійшлася по номерах. Трішки відпочивши з дороги, футболісти приступили до роботи на заключних тренувальних зборах у Туреччині.

Після сніданку «рухівці» вирушили до спортивного центру із каскадом полів. Перше тренування пройшло під супровід дощу, утім це аж ніяк не вплинуло на ідеальний стан газону. Спершу команда здійснила пробіжку, далі відбулася розминка, квадрати і довгоочікувана гра у футбол. По завершені ранкової сесії гравці не приховували, що перехід зі штучного покриття на трав’яне дається взнаки. Тому потрібен час, аби швидше адаптуватися до турецьких смарагдових газонів.

У другій половині дня команда Андрія Кікотя провела ще одне півторагодинне заняття, на ньому жовто-чорні відпрацьовували різні тактичні схеми. На жаль, в одному з епізодів травмувався Олександр Чепелюк, і, швидше за все, біль у нозі завадить йому провести завтрашній поєдинок проти казахстанського «Тобола». Мабуть не побачимо у грі іще двох виконавців – Іван Білий та Володимир Макар займалися за індивідуальною програмою, обидва відновлюються після незначних ушкоджень.

Джерело: http://fcruh.com/

Теги: Рух Винники, Белек, тренувальні збори


Читайте також:
Коментарі
avatar