Перший спаринг «Руху» у Туреччині завершився нічиєю (ФОТО/ВІДЕО)
23.02.2018 18:58

Сьогодні, 23 лютого, винниківський «Рух» провів перший спаринг на турецькій землі проти колективу з казахського Костаная ФК «Тобол», який за підсумками минулого чемпіонату Прем’єр-ліги Казахстану посів 5-те місце.

Матч закінчився з рахунком 1:1. Обидві команди свої голи провели у першому таймі після розиграшу стандартів. Рахунок відкрили на 10 хвилині першого тайму винниківчани. Після виконання штафного Володимиром Заставним гол у ворота костанайців провів Юрій Копина.

«Тобол» зрівняв рахунок на 37 хвилині, після виконання кутового удару. Передачу Квеквескірі замкнув Молдакараєв.

«Тобол» (Костонай, Казахстан) – «Рух» (Винники, Україна) – 1:1 (1:1)