«Рух» здобув першу перемогу на турецьких зборах (ВІДЕО)
25.02.2018 17:42

Сьогодні, 25 лютого, винниківський «Рух» у контрольному матчі в Туреччині розгромив казахстанський «Киран» з рахунком 4:1.

Другим суперник винниківського «Руху» на турецьких зборах була команда з міста Шимкента, яка у Першій лізі чемпіонату Казахстану минулого сезону посіла 7-ме місце.

Уже на 4-ій хвилині підопічні Андрія Кікотя повели у рахунку. Михайло Козак майстерно перекинув м’яч через голкіпера. Утім суперники досить швидко відновили рівновагу. Після розіграшу кутового відзначився Євген Чікріцов.

У другому таймі тренерський штаб виниківськоі команди провів планові заміни, які спрацювали надзвичайно ефективно. Спершу своїм шансом скористався Святослав Козловський, а вже наприкінці зустрічі Ростислав Русин майстерно закрутив м’яч зі штрафного у дальній кут.

Той же Русин подав кутовий, після якого Іван Білий ударом головою переправив круглого у сітку. У підсумку – 4:1, «Рух» сильніший за «Киран».

Нагадаємо, що у першому спарингу у Туреччині винниківський клуб зіграв у нічию з рахунком 1:1 з представником вищого дивізіону Казахстану ФК «Тобол».

Теги: Киран Шимкент, тренувальні збори, спаринг, Рух Винники