Догрались: Росію позбавили всіх міжнародних спортивних змагань
27.02.2018 14:05

З 1 квітня Росія позбудеться права приймати міжнародні турніри по всіх олімпійським і не тільки видам спорту. Про це повідомляє "Сегодня".

Це наслідок прийняття нового кодексу Всесвітнім антидопінговим агентством (WADA), яке в листопаді 2017 роки не відновило в правах Російське антидопінгове агентство (РУСАДА), а це спричинило за собою відсторонення збірної Росії від Олімпіади-2018.

У документі говориться, що з 1 квітня 2018 року і до тих пір, поки РУСАДА не буде відновлена ​​в правах, ніякі нові заявки Росії на проведення міжнародних змагань, подані в міжнародні федерації, які підписали кодекс WADA, навіть не будуть розглядатися.

Відзначається, що з тими турнірами, контракти на які вже підписані, нічого не буде. А ось після закінчення терміну їх дії у Росії не буде ніяких чемпіонатів світу та Європи, ніяких етапів авто- і мотогонок, включаючи Формулу-1, ніяких етапів Кубків світу з будь-якого виду спорту, шахових Олімпіад, Універсіад і Всесвітніх військових ігор. При цьому змагання, які проводяться організаціями, які не підписувати кодекс WADA (наприклад, УЄФА, баскетбольна Євроліга або будь-яка з франшиз ММА), під заборону не потраплять.


Теги: заборона, WADA, Росія. спортивні змагання, Спорт


Читайте також:
Коментарі
avatar