«Рух» розійшовся миром з білоруською «Іслоччю» (ВІДЕО)
05.03.2018 14:36

Винниківський "Рух" провів четвертий контрольний поєдинок на зборах у Туреччині. Після трьох матчів з казахстанськими клубами, підопічні Андрія Кікотя зустрілися з білоруською "Іслоччю".

Минулого сезону найвищого дивізіону Білорусі (чемпіонат проводять за системою «весна – осінь») "Іслоч" фінішувала 11-ою серед 16-ти команд

Після першого тайму мінчани зусиллями Олександра Биченка повели у рахунку., він вразив ворота Ільющенкова прямим ударом зі штрафного.

По перерві винниківчани відновили паритет. Передачу з лівого флангу від Лозового ударом головою замкнув Зубар. Відтак команди переможця не виявили, нічия 1:1.

«Рух» (Україна) – «Іслоч» (Білорусь) – 1:1 (0:1)

Белек (Туреччина)

Голи:Зубар 56 -  Биченок 27

«Рух»: Ільющенков (Дяченко, 46), Заставний (Макар, 58),І.Білий, Никитюк, Писко, Копина, Лозовий (Козловський,58), Козак (Грисьо,45),Б.Баранець (Лозовий,65),Г.Баранець (Заставний,75), Хомченко (Зубар, 35)

«Іслоч»:Туранок, Зюлєв, Близнюк, Бубнов, Букаткин, Биченок, Шагойко, Холодинський, Осипенко, Патоцький, Слабашевич, Тараканов. На 70 -ій хвилині вийшли Білий, Ясюкевич, Кирильчик, Руденюк