Мирон Маркевич дав поради футболістам «Руху»
12.03.2018 21:50

Мирон Маркевич

У понеділок, 12 березня, в другій половині дня футболісти винниківського «Руху» після двох вихідних повернулися до тренувального процесу. Перед тим, як вони розпочали роботу, до їхньої роздягальні завітав Мирон Маркевич. Метою його візиту було підбадьорити команду перед стартом весняної частини чемпіонату і дати поради стосовно ігрових, тактичних і, найголовніше, психологічних аспектів.

Відрадно, що Мирон Богданович стежив за всіма контрольними матчами команди у Туреччині. В цілому, він залишився задоволеним підготовкою колективу, а особливо кінцівкою турецьких зборів: «Перші матчі у вас не дуже виходили, м’яч хаотично літав полем, я, чесно кажучи, не розумів, куди він летить. Кінцівку зборів я мав змогу детальніше передивитись, і найголовніше, що я побачив, – це малюнок гри. Хлопці, ви на правильному шляху!»

Екс-тренер національної збірної України також похвалив тренерський штаб і залишився задоволеним через те, що команда намагається грати у комбінаційний футбол. «Віра у себе, настрій, бажання, і в підсумку футболісти повинні покидати поле задоволеними, – це речі, яких має дотримуватись кожен гравець на футбольному полі», – зазначив заслужений тренер України.

Крім того, Мирон Богданович трішки поділився власним досвідом і розповів про роки у «Металісті», а також про те, як жовто-сині розпочинали – футболісти, своєю чергою, уважно і зосереджено слухали настанови легенди українського футболу. Володимир Заставний зазначив: «Мирон Маркевич – найкращий тренер України, і його поради є дуже цінними для нас».

Далі, під овації футболістів «Руху» і тренерського штабу, Мирон Маркевич залишив роздягальну. А команда розпочала перше тренування на рідній землі після турецьких зборів. На жаль, досі у лазареті перебувають Віталій Гемега та Василь Білий, за індивідуальним графіком працює Олександр Чепелюк, всі інші «рухівці» готуються до матчу з «Жемчужиною».

Нагадаємо, що перший офіційний матч у весняній частині чемпіонату команда Андрія Кікотя зіграє у неділю, 18-го березня, в Одесі з тамтежньою «Жемчуженою».

Джерело: http://fcruh.com/

Теги: Рух Винники, Мирон маркевич


Читайте також:
Коментарі
avatar