«Рух» здобув перемогу в Одесі (ВІДЕО)
18.03.2018 18:04

Винниківський "Рух" з перемоги розпочав весняну частину чемпіонату України серед команд Першої ліги.

У матчі 23 туру, який відбувся на стадіоні "Спартак" в Одесі, винниківчани з рахунком 1:0 перемогли місцеву "Жемчужину".

Протягом всього матчу, який проходив на промерзлому полі під акомпонемент снігу та сильних поривів вітру, підопічні Андрія Кікотя володіли ігровою та територіальною перевагою.

Тільки у першому таймі рухівці мінімум тричі могли відкривати рахунок у матчі, а господарі практично не змогли створити ніякої загрози воротам Ільющенкова.

А вже на третій хвилині другого тайму винниківчани святкували взяття воріт "Жемчужини". Арбітр матчу призначив штрафний удар  у ворота господарів за порушення на Хомченку у десяти метрах від лінії штрафної. Першим на м'ячі після подачі Бориса Баранця опинився Іван Білий і головою вразив ворота господарів.

Як не старалися господарі щось змінити у грі, їм так і нічого гострого біля воріт Ільющенкова до кінця зустрічі не вдалося створити. І заслуга у цьому у першу чергу в надійній грі футболістів "Руху", які у свою чергу могли ще не один раз вразити ворота "Жемчужини".

Дуже важливо, що рухівці повертаються з перемогою додому і тепер у доброму настрої будуть готуватися до матчу 24 туру, у якому прийматимуть у неділю, 25 березня, на львівському стадіоні "Україна" одноосібного лідера Першої ліги київський "Арсенал".

«Жемчужина» Одеса – «Рух» Винники – 0:1

23 тур. 18.03.2018. Одеса, стадіон «Спартак». Арбітр: Дмитро Кривушкін (Харків)

Голи: Іван.Білий, 48

«Жемчужина»: Важинський, Поспєлов, Клімаков (Серденюк, 60), Щетінін, Стасюк, Гавриленко (Спас, 89), Гуменюк, Норенков, Паламар (Терзі, 46), Попов (Чернишов, 57), Шестаков

«Рух»: Ільющенков, Заставний, Дуць, І.Білий, Писко, Копина, Грисьо, Козак (Лозовий, 62), Б.Баранець, Г.Баранець (Макар, 87), Хомченко (Зубар, 68)Попередження: Стасюк, 23; Попов, 26; Гуменюк, 81; Гавриленко, 89; Щетінін, 90+3 – Б.Баранець, 25; Козак, 49; Грисьо, 90+1

Відеозапис матчу "Жемчужина" Одеса - "Рух" Винники можна преглянути тут.