Вихованці Футбольної школи Мирона Маркевича стали переможцями «Кубка Здорове Місто» (ВІДЕО)
27.03.2018 10:28

Юні футболісти винниківського «Руху» (2008 р.н.) стали переможцями футбольного турніру «Кубок Здорове Місто».

Основний час фінального поєдинку, у якому вихованці Футбольної школи Мирона Маркевича зустрічалися з львівською командою «Прогрес», завершився нульовою нічиєю. У післяматчевих одинадцятиметрових ударах точнішими були винниківчани, які і здобули головний приз турніру.

«Ми не робимо ставку на перемогу будь-якою ціною. Звичайно, приємно вигравати. Але найголовніше, що хлопчики прогресують, їздять на змагання в Україні і за кордоном.- говорить наставник юних футболістів, тренер Футбольної школи Мирона Маркевича, Ігор ДІДИК. - Ми тренуємося на штучних майданчиках стадіону імені Богдана Маркевича у Винниках. Тому, можливо, дещо розгубилися у великому залі за великої кількості глядачів і не змогли проявити всі свої здібності.

Те, що ми перемогли у фіналі, не означає, що ми найсильніші. Ніколи не можна зупинятися на досягнутому. Завжди кажу хлопцям, що, аби досягнути результату, потрібно щодня над собою наполегливо працювати. Кубок «Здорове Місто»-2018 – це добре організований турнір, де можна було зустріти чимало футбольних особистостей. Такі турніри згуртовують дітей. Для них це насамперед вагомий досвід».

Теги: Кубок Здорове Місто, школа Мирона Маркевича, ФК Рух, Ігор Дідик, турнір