Двоє гравців «Руху» у збірній туру
29.03.2018 10:09

Перемогу над лідером чемпіонату київським «Арсеналом» жваво обговорювали не лише у Львові, але й далеко за його межами. Гра у виконанні жовто-чорних сподобалось багатьом експертам і журналістам.

У тому, що винниківчани потраплять до символічної збірної 24 туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги, сумнівів не викликало ні в кого. Залишилося лише лиш одне відкрите запитання, скільки гравців «Руху» ми побачимо у цьому списку.

Журналісти «СпортАрени» до стартової одинадцятки записали лише двох футболістів. На їхню думку, до збірної заслужили потрапити – воротар Олександр Ільющенков та півзахисник Максим Грисьо. Ось як описують гру наших гравців оглядачі вище згаданого сайту.

Воротар – Олександр Ільющенков

Вибір в турі величезний, проте Ільющенков стоїть за всіма дужками – найвище. Людина не здригнулася навіть після жорсткого стику, з підозрою на струс мозку відіграв нервовий залишок матчу і довів його до переможного результату. Наприкінці гри, коли господарі стадіону «Україна» добряче підсіли, тиск на ворота Олександра лише зростав, однак він не здригнувся і навіть здійснив найкращий сейв туру, потягнув «мертвий» м’яч від Батальського. Клін-шіт в переможному матчі з «Арсеналом» – величезне досягнення як винниківської команди в цілому, так і її воротаря.

Правий півзахисник – Максим Грисьо

На цьому фланзі винниківський клуб отримав впевнену перевагу над суперником, і в більшості це заслуга стрімкого вінгера Грися. Він міг забивати сам, неодноразово доставляв м’яч в чужий штрафний майданчик, і взагалі, виснажив суперників своїми швидкими переміщеннями. Можливо, саме накопичена втома завадила «Арсеналу» зіграти раціонально та акцентовано, як це часто виходило у канонірів у подібних випадках.

Джерело: http://fcruh.com/
Фото: Євген КРАВС


Теги: Рух Винники, Олександр Ільющенков, збірна туру, Максим Грисьо


Читайте також:
Коментарі
avatar