«Юність» В. Білка - володар Кубка Меморіалу Ернеста Юста - 2018 (ВІДЕО)
31.03.2018 17:51

Сьогодні, 31 березня, у Винниках на штучному полі стадіону імені Богдана Маркевича відбувся фінальний поєдинок традиційного турніру пам’яті Ернеста Юста - 2018.

У вирішальному поєдинку зійшлися чинний чемпіон Львівської області “Миколаїв”  та чинний володар Кубку Львівщини “Юність” із Верхньої Білки. З рахунком 3:0 перемогу здобула команда з Верхньої Білки. Всі м'ячі були забиті у першому таймі. Відзначилися у воротах миколаївців Олег Панасюк, Юрій Музика та капітан команди Богдан Адам.

Слід відзначити, що головним тренером переможців є колишній капітан і тренер винниківського "Руху" Богдан Костик, який виступає і у ролі гравця команди. Також у фінальному поєдинку окрім головного тренера брали участь ще шість екс-гравців "Руху" - Андрій Жук, Роман Бойко, Володимир Федорів, Віталій Романюк, Назар Карачевський, Олег Панасюк та тренер Дитячої школи ім. Богдана Маркевича Маркіян Шкраба.


Теги: меморіал Юста, Віталій Романюк, ФК Миколаїв, Олег Панасюк, Богдан Костик, Назар Карачевський, Володимир Федорів, Юність Верхня Білка, Андрій Жук


Читайте також:
Коментарі
avatar