«Рух» мінімально поступився в Сумах (ВІДЕО)
14.04.2018 17:55

Сьогодні, 14 квітня, у матчі 27 туру Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги, винниківський "Рух" з рахунком 0:1 поступився на виїзді ПФК "Суми".

Весь матч пройшов переважно у рівній боротьбі. Моментів для взяття воріт у цьому матчі в обох команд було обмаль. Єдиний гол господарі провели на 10 хвилині другого тайму. Коваленко зі стандарту від лівого кута штрафного закинув м'яч під ближню стійку воріт Ільющенкова.

Через десять хвилин господарі мали можливість збільшити перевагу у рахунку. Арбітр матчу призначив одинадцятиметровий удар у ворота "Руху", однак Ільющенков парирував удар Яворського.

"Суми" - Рух (Винники) 1:0