Винниківчани взяли участь у Великодній гаївці в Золочеві
16.04.2018 15:17

У неділю, 15 квітня, у Золочеві на сцені центральної площі Незалежності у спільній гаївці виступили творчі колективи із Золочева та Винник.

Як повідомляє керівник прес-служби Винниківської міської ради Христина Мамчур, в рамках проекту «Фестиваль «Українська писанка: краса, що нас об’єднує», показали виставку сучасної ексклюзивної експозиції, де золочів`яни та гості міста мали можливість милуватись вісімнадцятьма писанками, виконаними традиційними автентичними візерунками.

«За традиціями, з приходом весни молодь співає веснянки, а в час Великодніх свят — водить гаївки. Це усна народна творчість, пісні та святкування, що проходять у кожному місті. Цього року наше місто запросили долучитись до розмальовування писанки, яка красується на площі у Золочеві. Також ми відгукнулись на запрошення міського голови Золочева Ігоря Гриньківа і винниківська дітвора водила хороводи та співали гаївки спільно із мешканцями Золочева. Вже 20 травня чекаємо на фестиваль «Достойно є…» представників і з цього міста», – розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Нагадаємо, 5 квітня у Золочеві винниківчани представили писанку на фестивалі «Українська писанка»: краса, що нас об’єднує». Писанка розмальована колективом Школи мистецтв: художник Лев Левків, Софія Огоновська, Уляна Щабель, Зореслава Гіль, Софія Юркевич.

Фото: http://vynnyky-rada.gov.ua/

Теги: Золочів, Фестиваль, писанка, гаївки, винниківчани


Читайте також:
Коментарі
avatar