«Рух» програє у Луцьку і практично залишає «Волинь» у Першій лізі (ОНОВЛЕНО+ВІДЕО)
12.05.2018 21:40

У суботу, 12 травня, в Луцьку у матчі передостаннього туру чемпіонату України серед команд Першої ліги винниківський "Рух" поступився з рахунком 1:2 "Волині". Цією перемогою господарі практично гарантували собі місце в Першій лізі.

Матч виявився багатим на моменти, але рахунок було відкрито тільки на передостанній хвилині першого тайму. Господарі у своєму майданчику порушили правила на рухівцю Никитюку і арбітр призначив одинадцятиметровий удар у ворота волинян. Борис Баранець не залишив ніяких шансів воротарю господарів і м'яч затріпотів у сітці воріт.

Мінімальна перевага "Руху" у рахунку тривала до 75 хвилини матчу, на якій арбітр матчу не побачив, чи не хотів побачити, явного положення "поза грою" у гравця "Волині" Олександра Чорноморця, який скористався цим і зрівняв рахунок у матчі.

На передостанній хвилині матчу господарі провели швидку контроатаку, у завершенні якої Андрій Яковлєв, легко обігравши захисника "Руху" Ігора Дуця, вийшов віч-на-віч з Олександром Ільющенковим та поміж ніг своєму візаві відправив м’яча у ворота. Цей гол став останнім у матчі і приніс волинянам таку вкрай необхідну перемогу.

Команда Андрія Кікотя буде завершувати сезон домашньою зустріччю з "Полтавою", яка відбудеться у суботу, 19 травня, на стадіоні ім. Богдана Маркевича у Винниках.

"Волинь" (Луцьк) - Рух (Винники) 2:1 (0:1)