«Рух» розписав результативну нічию з молодіжкою «Карпат» (ВІДЕО)
26.06.2018 22:06

Багатим на події видався перший спаринг винниківського "Руху" у літньому міжсезонні, який відбувся у вівторок, 26 червня, на стадіоні ім. Богдана Маркевича у Винниках. Суперником рухівців був молодіжний склад (U-21) львівських Карпат".

Підопічні Андрія Кікотя двічі поступалися по ходу зустрічі, але двічі вирівнювали рахунок матчу, який завершився бойовою нічиєю з рахунком 3:3. У винниківчан двічі відзначився Хомченко і один результативний удар на рахунку потенційного новачка.

Слід відзначити, що за рахунку 0:2, Борис Баранець не реалізував призначений арбітром одинадцятиметровий удар.

«Рух» (Винники) – «Карпати» (U-21) – 3:3 (0:2)

Стадіон. Ім. Б.Маркевича. 100 глядачів. Арбітр: Олександр Кальонов (Львів)

Голи: Хомченко 78, 85, потенційний новачок 90 – Саутін 41, Діма 42, Дудинський 89

На 76 хв. Б. Баранець не реалізував пенальті (вище воріт)

«Рух»: (1 тайм) Ільющенков, потенційний новачок, Дуць, І.Білий, Писко, Чепелюк, Копина, Грисьо, потенціний новачок, Буй, Зубар

«Рух»: (2 тайм) Дяченко, Никитюк, В.Білий, Писко, Козак, потенційний новачок, Копина (потенційний новачок, 60), Б.Баранець, Макар, Г.Баранець, Хомченко