«Рух» у спарингу розгромив польський клуб «Санденція» (ВІДЕО)
01.07.2018 21:10

Святослав Зубар

Сьогодні, 1 липня, винниківський "Рух" у завершальний день перших тренувальних зборів провів другий спаринг. Суперником винниківчан у цьому матчі, який проходив на стадіоні ім. Богдана Маркевича у Винниках, підопічні Андрія Кікотя зустрічалися з польським клубом "Санденція", який минулого сезону вибув з найвищого дивізіону Польщі.

Перший тайм пройшов за ігровою та територіальної перевагою винниківчан, але завершився нічийним рахунком - 1:1. Гол у ворота польської команди провів Ростислав Русин, який перебуває на оглядинах у "Русі".

У другому таймі винниківчани влаштували полякам повний розгром. Ще шість разів господарі змушували гостей розпочинати з центра поля. Головним винуватцем розгрому можна назвати Святослава Зубара (фото), на рахунку якого п'ять забитих м'ячів. Ще один гол на рахунку Максима Грися.

Нагадаємо, у першому спарингу "Рух" у Винниках зіграв у нічию з молодіжкою львівських "Карпат".

"Рух" - "Сандеція" (Нови Сонч, Польща) - 7:1

Голи: Потенційний новачок, 26, Зубар, 52, 69, 76, 77, 88, Грисьо, 61 - ?, 39

«Рух»: (1-ий тайм): Ільющенков, Дуць, Заставний, І.Білий, Писко, Чепелюк, Б.Баранець, потенційний новачок, Буй, потенційний новачок, Хомченко.

«Рух»: (2-ий тайм): Дяченко, потенційний новачок, Никитюк, В.Білий, Макар, потенційний новачок, Копина, потенційний новачок, Чепелюк, Зубар, Грисьо.

Головний тренер: Андрій Кікоть