«Рух» завершив другий тренувальний збір нічиєю з ФК «Львів» (ВІДЕО)
14.07.2018 20:03

Василь Білий

Завершальний спаринг літніх підготовчих зборів винниківський "Рух" провів з представником Прем'єр-ліги - ФК "Львів". Матч, який відбувся у суботу, 14 липня, на стадіоні ім. Богдана Маркевича, завершився нічиєю з рахунком 1:1.

Незважаючи на великі кадрові проблеми, винниківчани продемонструвати хорошу гру на протязі усього матчу, яка вселяє оптимізм перед початком чемпіонату.

Підопічні Андрія Кікотя першими вразила ворота суперника. На 13 хвилині першого тайму Василь Білий вдало відгукнувся на подачу з кутового і переправив м’яч у ворота.. Гості відігралися за 10 хвилин до закінчення першого тайму, реалізувавши одинадцятиметровий штрафний удар.

Цим спарингом рухівці завершили другий тренувальний збір в рамках підготовки до нового сезону. Футболісти отримають два дні відпочинку, а вже у вівторок, 17 липня, розпочнуть підготовку до матчу першого туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги, який відбудеться у суботу, 21 липня, на стадіоні ім. Богдана Маркевича. Суперником винниківчан у цьому матчі буде ФК "Дніпро-1". Початок матчу: 18.00.

«Рух» (Винники) – ФК «Львів» - 1:1

Голи: Василь Білий, 13 - Жуліу, 35, (пен.)

«Рух»: Ільющенков (Дяченко, 46), потенціний новачок, Дуць, В.Білий, Писко (Никитюк, 60), Чепелюк (Брікнер, 60), Б.Баранець (Зубар, 60), Грисьо, потенційний новачок, Г.Баранець, потенційний новачок (Хомченко, 65)