«Рух» поступився на виїзді ФК «Балкани» (ВІДЕО)
11.08.2018 19:13

Ведучи у рахунку на протязі майже усього матчу футболісти винниківського "Руху" на останніх хвилинах основного часу не втримали переможний рахунок, а у додатковий час втратили і нічию у виїзному матчі з ФК "Балкани".

Вже на третій хвилині першого тайму підопічні Андрія Кікотя святкували взяття воріт господарів. Іван Білий прямим ударом зі штрафного змусив балканців виймати круглого з власних воріт.

Після забитого м'яча рухівці у першому таймі повністю контролювали хід поєдинку і пішли на перерву за рахунку 1:0 на свою користь. А у другому таймі господарі перехопили ініціативу і стали частіше створювати загрози біля воріт Ільющенкова. Рухівці в основному сконцентрувались на руйнуванні атак господарів і лише зрідка виходили в контроатаки. І за чотири хвилини до закінчення основного часу господарі зрівняли рахунок, а на третій доданій хвилині сорокаоднорічний Анатолій Опря приніс "Балканам" перемогу.

«Балкани» (Зоря) - «Рух» (Винники) - 2:1 (0:1)