«Рух» вдома мінімально поступився «Інгульцю» (ВІДЕО)
19.08.2018 11:16

Винниківський "Рух" у матчі п'ятого туру чемпіонату України серед команд Першої ліги зазнав домашньої поразки з рахунком 0:1 від ФК "Інгулець".

Матч сусідів у турнірній таблиці, які у чотирьох стартових турах набрали по чотири залікових пункти, вирішив автогол Максима Грися на 23 хвилині першого тайму.

Ця поразка стала для підопічних Андрія Кікотя вже третьою у п'яти стартових турах. Рухівці після цього туру перемістилися на 12 сходинку турнірної таблиці. Якщо ж врахувати те, що харківська "Кобра", у матчі з якою рухівці здобули єдину перемогу у цьому чемпіонаті, знялася з чемпіонату, то винниківська команда не дорахується ще трьох очок і зараз практично з одим заліковим пунктом знаходиться на передостанній сходинці турнірної таблиці.

Напевно ніхто не очікував такого старту винниківської команди у цьогорічному чемпіонаті зважаючи на те, що "Рух" є одним з небагатьох клубів Першої ліги з високим і стабільним фінансовим становищем і, як неодноразово зазначали футбольні фахівці, є одним з найкращих за підбором фахових футболістів.

Вже у середу, 22 серпня, рухівці будуть мати змогу хоч якось реабілітуватись перед своїми вболівальниками у матчі другого етапу Кубка України, який проведуть на виїзді з ФК "Черкащина-Академія".

«Рух» (Винники) – «Інгулець» (Петрове – 0:1 (0:1)

5 тур. 18.08.2018. Винники, стадіон імені Богдана Маркевича. Арбітр: Владислав Дорош (Київ)

Гол: Грисьо, 23 (автогол)

«Рух»: Ільющенков (кап.), Заставний, Дуць, І.Білий, Писко, Копина, Брікнер (Русин, 46), Б.Баранець (Чепелюк, 87), Грисьо (Г.Баранець, 69), Козак (Буй, 64), Зубар (Батальський, 59).

«Інгулець»: Ситников, Запорожець (Мішуренко, 73), Ковальов, Кучеренко, Клименко (Козак, 90+5), Піднебенний (Новотрясов, 90+4), Передистий (Коваленко, 70), Балан, Лупашко (кап.), Синьогубов, Акименко (Січінава, 81).

Попередження: Синьогубов, 74