«Рух» здобув перемогу в Кропивницькому (ВІДЕО)
01.10.2018 14:21

Винниківський "Рух" здобув довгоочікувану перемогу. У матчі 11-го туру Першої ліги, який став дебютним для  Юрія Вірта в якості головного тренера "Руху", винниківчани на виїзді з рахунком 2:0 перемогли кропивницьку "Зірку".

Протягом майже усього матчу ігрова і територіальна перевага була на стороні гостей. Двічі наприкінці кожного з таймів рухівці змушували воротаря господарів виймати м'яча з власних воріт. На 45 хвилині першого тайму відзначився Андрій Бусько, а на передостанній хвилині другого тайму подвоїв рахунок Артур Загорулько.

«Зірка» (Кропивницький) – «Рух» (Винники) – 0:2 (0:1)

11 тур, 30.09.2018. Кропивницький, стадіон «Зірка». Арбітр: Денис Резніков (Кам’янське)

Голи: Бусько, 45; Загорулько, 89

«Зірка» (стартовий склад): Зеленський, Сафронов, Хорольський, Авер’янов, Кондраков, Збунь (кап.), Маткобожик, Виздрик, Нерубенко, Дугієнко, Беляєв. В.о. головного тренера: Андрій Горбань

«Рух»: Ільющенков (кап.), Заставний, Дуць, Лобай, Бусько, Копина, Брікнер (Чепелюк, 90+1), Ляшенко (Ременюк, 37), Русин (Г.Баранець, 63), Козак (Грисьо, 73), Батальський (Загорулько, 55). Головний тренер: Юрій Вірт

Теги: Рух Винники, Андрій Бусько, Артур Загорулько, Юрій Вірт, Зірка Кропивницький