«Рух» у Волочиську зіграв у нічию з «Агробізнесом» (ВІДЕО)
13.10.2018 20:11

Олександр Батальський

Сьогодні, 13 жовтня, у матчі 13 туру Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги винниківський «Рух» зіграв на виїзді у нічию з ФК «Агробізнес» (Волочиськ).

Нічиия - закономірний результат цього поєдинку, який пройшов у рівній боротьбі. За дві хвилини до закінчення першого тайму господарі повели у рахунку, а на 21 хвилині другого тайму Олександр Батальський (фото) зрівняв рахунок. Нагоди, щоб забити преможний м'яч у цьому матчі, мали як господарі, так і гості. Цими нагодами ніхто не скористався і матч завершився з рахунком 1:1.

Агробізнес» (Волочиськ) – «Рух» (Винники) – 1:1 (1:0)

13 тур, 13.10.2018. Волочиськ, стадіон «Юність». Арбітр: Дмитро Панчишин (Харків)

Голи: Скакун, 43 – Батальський, 66

«Агробізнес»: Одольський, Гагун, Полторацький, Юхимович, Курило (кап.) (Слотюк, 80), Кухарук, Думанюк, Черненко, Груша (Зарічнюк, 58), Скакун (Шевчук, 76), Семенець. Головний тренер: Андрій Донець

«Рух»: Ільющенков (кап.), Заставний, Дуць, Лобай, Бусько (Писко, 81), Копина (Б.Баранець, 46), Брікнер, Козак (Буй, 64), Русин (Г.Баранець, 69), Ременюк, Батальський (Загорулько, 71). Головний тренер: Юрій Вірт

Попередження: Полторацький, 90 – Заставний, 42; Батальський, 56; Буй, 88; Загорулько, 90

Теги: Рух Винники, Олександр Батальський, Перша Ліга, Агробізнес Волочиськ