«Рух» зазнав на виїзді поразки від лідера Першої ліги (ВІДЕО)
05.11.2018 10:50

Голи Олександра Назаренка, Ігоря Когута та Владислава Войцеховського принесли перемогу «Дніпру-1» над винниківським «Рухом» з рахунком 3:0.

Господарі відверто побоювалися суперників із Західної України – це підтвердив на післяматчевій прес-конференції і головний тренер «Дніпра-1» Дмитро Михайленко. Тому господарі ретельно готувалися до звітного поєдинку.

Натомість гості з Винників, пробуючи відібрати очки у визнаного лідера Першої ліги, діяли на початку від захисту, намагаючись підловити нинішніх фаворитів змагань на контратаках. І перший напівмомент виникнув саме у виконанні «рухівців» – Микола Буй ледь не вивів на ударну позицію Олександра Батальського – якоїсь дещиці не вистачило.

А після цього активізувалися господарі. На 8-ій хвилині м’яч у сітку воріт спрямував Станіслав Куліш, щоправда, з явного офсайду, Через хвилину Олександр Назаренко вистрелив здалеку – не зовсім влучно. На 17-ій хвилині комбінація за участю того ж таки Куліша та Ігоря Когута теж не призвела до успіху.

На 23-ій хвилині Борис Баранець та Микола Буй ледь не розіграли гольову комбінацію для «Руху». Натомість гості пропустили – після цікавої комбінації господарів Станіслав Куліш скинув м’яч на Олександра Назаренка – удар у дальній кут – і Олександр Ільющенков безсилий – 1:0.

Підопічні Юрія Вірта намагалися організувати контргру. Зокрема, на 27-ій хвилині Ростислав Русин узяв гру на себе, пішов одразу на трьох захисників суперника, проте на останньому з них і зупинився. Приблизно через 3 хвилини відбулася цікава масована атака «Руху», проте до завершального удару вона не призвела. І нарешті на 33-ій хвилині Андрій Ременюк наважився на хороший дальній удар – сейв від голкіпера «Дніпра-1» Андрія Кліщука.

Після цього чудовим сейвом так само відзначився і капітан винниківської команди Олександр Ільющенков (пробивав Олексій Чичиков), а постріл від наддосвідченого капітана «Дніпра-1» Сергія Кравченка заблокували оборонці «Руху». Перед самим свистком на перерву під час перспективної атаки Микола Буй неправильно розпорядився м’ячем, віддавши м’яч явно не туди.

Початок другого тайму ознаменувався хорошим ударом від Кравченка – Ільющенков на місці. На це гості відповіли непоганою атакою, однак у підсумку Борис Баранець втратив м’яч.

А чи не вирішальний епізод гри стався на 57-ій хвилині – Микола Буй у центрі поля легко потягнув за футболку опонента, й арбітр із Калуша Іван Салаш розцінив це другою жовтою карткою для півзахисника «Руху». Таким чином гостям із Львівської області значно ускладнили завдання.

А ще більше його ускладнили – і теж не без допомоги арбітрів – на 71-ій хвилині. Капітан Сергій Кравченко зробив чудову розрізну передачу у центр штрафного майданчику, м’яч зачепив ногу Станіслава Куліша, а в той момент Ігор Когут уже перебував в офсайді, і «дніпрянин» спрямував м’яч у ворота повз Олександра Ільющенкова – 2:0. Дивіться, аналізуйте, але це навіть дуже суперечливе рішення…

Якраз на цьому можна було гру закінчувати. Хоча до честі підопічних Юрія Вірта, вони дуже старалися та намагалися змінити ситуацію на футбольному полі. Та все ж крапку в зустрічі перед самим свистком про завершення гри поставив Владислав Войцеховський, який виявився найрозторопнішим у карній зоні винниківської команди.

«Дніпро-1» – «Рух» (Винники) – 3:0 (1:0)

16 тур, 04.11.2018. Дніпро, «Дніпро-Арена». Арбітр: Іван Салаш (Калуш)

Голи: Назаренко, 25; Когут, 71; Войцеховський, 90+3

«Дніпро-1»: Кліщук, Чеботаєв, Лопирьонок, Логінов, Шаповал, Кравченко (кап.), Сніжко (Загальський, 77), Когут (Панасенко, 85), Чичиков (Войцеховський, 83), Назаренко (Щедрий, 89), Куліш (Мігунов, 78). Головний тренер: Дмитро Михайленко

«Рух»: Ільющенков (кап.), Заставний, Никитюк, Лобай, Писко, Б.Баранець (Чепелюк, 60), Брікнер, Буй, Русин (Бусько, 79), Ременюк (Грисьо, 73), Батальський (Войтович, 74). Головний тренер: Юрій Вірт

Попередження: Буй, 41

Вилучення: Буй, 57 (друге попередження)