«Рух» завершив футбольний рік на мінорній ноті (ВІДЕО)
12.11.2018 11:04

Останній офіційний матч року футболісти винниківського завершили домашньою поразкою від київської «Оболоні-Бровар» (0:3) – наступні поєдинки в чемпіонаті Першої ліги команда з Винників проведе вже в березні наступного року.

… Двічі по 0:3 – так завершили футбольний рік гравці винниківського «Руху». І цей статистичний факт відверто далеко не тішить. Під час тривалої осінньо-зимово-весняної перерви потрібно зробити серйозну роботу над помилками та вирішити, що в русі вперед виявилося хибним і які ігрові та тренувальні компоненти потрібно кардинально змінити на цьому шляху. Головний тренер команди з Винників Юрій Вірт проанонсував уже «свіжу кров»… Щоправда, під час першого кола цього чемпіонату її теж не бракувало (підписали та взяли в оренду в терміновому порядку чимало виконавців), але чомусь все пішло не так, як би хотілося шанувальникам винниківського клубу…

Рахунок, як кажуть, на табло. Однак навряд чи цього разу він повністю відповідає тому, що відбувалося на футбольному полі львівського стадіону «Україна». Перший тайм гри минув у цілком рівній боротьбі. На 6-ій хвилині небезпечний штрафний виконав Михайло Шишка – капітан «Руху» Олександр Ільющенков витягнув м’яч із-під поперечки. На це «рухівці» відповіли невлучним пострілом Андрія Ременюка, перспективною спробою від Івана Брікнера, ще одним ударом із відстані від Михайла Писка та вистрілом Юрія Копини над поперечкою.

А гості забили досить курйозно. Мабуть, сам півзахисник «Оболоні Бровар» Ігор Мединський нарікав на те, що його навіс із правого флангу вийшов не таким, яким він його запланував, однак м’яч рикошетом від поперечки та рук Олександра Ільющенкова таки, можливо, перетнув лінію воріт. Для того, щоби твердо це стверджувати, потрібна техніка на кшталт VAR чи щось подібне, – хай там як, проте суддівська бригада на чолі з представницею Івано-Франківська Анастасією Романюк зафіксувала взяття воріт – 0:1.

Ще до перерви «рухівці» мали чудову нагоду вирівняти ситуацію, та Максим Грисьо, котрий опинився на ударній позиції замість того, щоби пробити відразу,Ю вирішив обробити м’яч, – і на цьому момент втратив, надалі його удар заблокували.

Підопічні Юрія Вірта доволі агресивно розпочали другу частину зустрічі. На 49-ій хвилині цікавий розіграш штрафного ледь не призвів до взяття воріт – Ростислав Русин навісив, хтось із захисників «Оболоні Бровара» зрикошетив, і м’яч потрапив до Юрія Копини – однак опорник  не переграв у ближньому бою воротаря Назарія Федорівського.

А далі все перевернулося не на користь винниківської команди. Володимир Ткач, який вийшов на заміну у колективі Сергія Ковальця, дуже вдало розвернувся у карній зоні господарів та завдав несподіваного та невідпорного удару – 0:2.

А крапку в зустрічі поставив ще один футболіст київського колективу, котрий з’явився на футбольному полі з-під заміни, – Артем Ковбаса опинився на вістрі контратаки «оболонців» та виграв «побачення» з Олександром Ільющенковим.

У подальшому ще відбулося декілька серйозних сейвів від капітана винниківської команди та низка спроб господарів щось змінити. Але серйозно на перебіг подій цього матчу вони не вплинули.

Тож підопічні Юрія Вірта на мінорній ноті завершили футбольний рік. Як розповів головний тренер «Руху», найближчі два тижні винниківські футболісти ще тренуватимуться та навіть проведуть спаринг із львівськими «Карпатами» (під час паузи на ігри збірних), а вже після цього всі підуть на відпочинок . Далі ж – серйозна робота з очікуваними змінами, бо так надалі не може тривати…

«Рух» (Винники) – «Оболонь-Бровар» (Київ) – 0:3 (0:1)

17 тур, 11.11.2018. Львів, стадіон «Україна», 350 глядачів. Арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ)

Голи: Мединський, 42; Ткач, 62; Ковбаса, 76

«Рух»: Ільющенков (кап.), Заставний, Дуць, Лобай, Писко, Копина (Чепелюк, 74), Брікнер (Б.Баранець, 66), Грисьо (Войтович, 66), Русин, Ременюк (Арендарук, 74), Батальський. Головний тренер – Юрій Вірт

«Оболонь-Бровар»: Федорівський, Безуглий, Семенко, Косовський (Корнєв, 89), Коваленко (кап.), Мединський (Ульянченко, 85), Слободян (Островський, 78), Шишка, Гуськов (Ковбаса, 70), Шевченко, Деребчинський (Ткач, 60). Головний тренер – Сергій Ковалець

Попередження: Ільющенков, 43; Лобай, 87