Дві винниківські команди візьмуть участь у Меморіалі Ернеста Юста - 2019
18.01.2019 13:04

На суботу, 26 січня, заплановано старт групового турніру XХ-го традиційного турніру пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста. Про це повідомляє офіційний сайт Федерації футболу Львівської області.

Матчі цієї стадії турніру відбудуться на полях зі штучним покриттям стадіонів ЛУФК (Львів), «Сокіл» (Львів), ім. Богдана Маркевича (Винники), «Арена-Довге» (с. Довге, Стрийський район).

У цьогорічному турнірі візьмуть участь дві винниківські команди: ФК «Жупан» і ФК «Рух U-17» (Футбольна школа Мирона Маркевича). Також спробує повторити свій минулорічний успіх ФК «Юність» з Верхньої Білки, яка вперше стала володарем Кубка цього престижного турніру.

Попередній склад груп XХ-го традиційного турніру пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста

ГРУПА 1

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича) поле зі штучним покриттям, м. Львів (ст. «Сокіл») поле зі штучним покриттям

ФК «Нива» (Тернопіль); ФК «Енергетик» (Добротвір); ФК «Старт» (Розворяни); ФК «Темп-2» (Відники)

ГРУПА 2

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича) поле зі штучним покриттям, м. Львів (ст. «Сокіл») поле зі штучним покриттям

ФК «Львів U-19»; ФОК «Городок»; ФК «Старт» (Зимна Вода); ФК «Вовчатичі»

ГРУПА 3

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича) поле зі штучним покриттям, м. Львів (ст. АФ «Карпати») поле зі штучним покриттям

ФК «Волинь U-19» (Луцьк); ФК «Динамо U-19» (Львів); ФК «Руданці»; ФК «Жупан» (Винники)

ГРУПА 4

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича) поле зі штучним покриттям, м. Львів (ст. «Сокіл») поле зі штучним покриттям

ФК «Юність» (Верхня Білка); СФК «Кордія» (Муроване); ФСК «Яворів»; ФК «Сокіл» (Великі Глібовичі)

ГРУПА 5

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича) поле зі штучним покриттям, м. Львів (ст. «Сокіл») поле зі штучним покриттям

СКК «Демня»; ФК «Скеля» (Жовква/Крехів); ФК «Нива» (Дубляни); «ЛУФК- U-17» (Львів)

ГРУПА 6

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича) поле зі штучним покриттям, м. Львів (ст. «Сокіл») поле зі штучним покриттям

ФК «Миколаїв»; ФК «Корміл» (Давидів); ФК «Шпиль» (Шпильчина); «Ультрас-Карпати» (Львів)

ГРУПА 7

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича) поле зі штучним покриттям, м. Львів (ст. АФ «Карпати») поле зі штучним покриттям

«Фенікс-Стефано» (Підмонастир);  ФК «Карпати» (Кам'янка-Бузька); «Лео-Кераміка» (Неділиська/Львів); ФК «Арламова Воля/Хоросниця»

ГРУПА 8

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича) поле зі штучним покриттям, м. Львів (ст. «Сокіл») поле зі штучним покриттям

ФК «Локомотив» (Рава-Руська); ФК «Темп» (Відники); «Босота» (Чорнушовичі), «Вишня» (Судова Вишня)

ГРУПА 9

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича) поле зі штучним покриттям, м. Львів (ст. «Сокіл») поле зі штучним покриттям

ЛСК «Погонь» (Львів); ФК «Гал-Кат-Зубр» (Зубра); ФК «Легінь» (Брюховичі); ФК «Куликів»

ГРУПА 10

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича) поле зі штучним покриттям, м. Львів (ст. АФ «Карпати») поле зі штучним покриттям

ФК «Мостиська»; «Луцьксантехмонтаж 536» (Луцьк); ФК «Львів U-17»; ФК «Ураган» (Перемишляни)

ГРУПА 11

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича) поле зі штучним покриттям, м. Львів (ст. АФ «Карпати») поле зі штучним покриттям

ФК «Гірник» (Новояворівськ); ФК «Агрон-ОТГ» (Великі Гаї); ФК «Сокіл» (Сокільники); «Карпати U-17» (Львів)

ГРУПА 12

м. Моршин (ст. Арена Довге поле зі штучним покриттям)

ФК «Самбір»; ФК «Вікторія» (Трускавець); КСК «Берездівці»; ФК «УкрТрансГаз» (Пукеничі)

ГРУПА 13

м. Моршин (ст. Арена Довге поле зі штучним покриттям) 

«Кар’єр-Дністер» (Торчиновичі/Старий Самбір); «Пульс-Авангард» (Жидачів); ФК «Підбуж»; «Скала U-17» (Моршин)

ГРУПА 14

м. Моршин (ст. Арена Довге поле зі штучним покриттям)

МФК «Галичина» (Дрогобич); СКК «Пісочна»; «УГВ-Сервіс» (П’ятничани); «Газовидобувник» (Вівня)


Теги: Рух U-17, Жупан Винники, Юність Верхня Білка, меморіал Юста


Читайте також:
Коментарі
avatar