«Рух» знову проявив волю, безпрограшна серія триває (ВІДЕО)
19.04.2019 20:50

Матч у Львові розчарував по частині кількості небезпечних моментів, які виникали в першому таймі дуже рідко. Більше небезпечних підходів було у господарів. Але і "корабели" в своїх рідкісних випадах були вельми небезпечні, що і довели після перерви. Правда гол Войцеховського став більше результатом помилки голкіпера, Роман Мисак зіграв в цьому епізоді невпевнено.

"Рух" не в перший раз опинився в ролі колективу, що відіграється у весняній частині чемпіонату. У домашньому матчі проти "Прикарпаття" (2:2) підопічні Кучука змогли відіграти два м'ячі, на цей раз завдання було легшим. Спочатку, правда, здавалося, що голів від господарів ми так і не дочекаємося, моменти біля воріт Старченко створювалися з величезними труднощами. Однак вийшовший на заміну Ростислав Русин в кінцівці все ж знайшов лазівку в штрафному майданчику суперника, а Данило Кондраков відшукав його хитрим пасом. Цей момент дозволив командам набрати по одному очку, а господарям продовжити свою безпрограшну серію до п'яти зустрічей.

«Рух» – «Миколаїв» – 1:1

Голи: Русин, 88 – Войцеховський, 52

«Рух»: Мисак, Заставний, Дуць, Никитюк, Леандро, Копина, Каленчук, Вербний (Брікнер, 46), Грисьо (Буй,64), Бойчук (Русин,77), Кондраков.

«Миколаїв»: Старченко, Сартіна (Радченко, 46), Білик, Кушніренко, Попов, Рогозинський, Ковальов, Куксенко, Вітенчук, Кравченко (Берко,80), Войцеховський.