«Жупан» дебютував у Другій лізі чемпіонату Львівщини
04.05.2019 21:10

Винниківський "Жупан" провів дебютний поєдинок у Чемпіонаті Львівської області серед команд Другої ліги.

У суботу, 4 травня, у матчі першого туру винниківська команда зіграла у нічию з рахунком 1:1 на виїзді з ФК "Шкло".

Винниківчани першими заволоділи ігровою, та територіальною ініціативою. Саме гості створили першими небезпечний момент біля воріт господарів, але вихід віч-на-віч новобранця "Жупана" Романюка з воротарем "Шкла" не увінчався взяттям воріт. А вже на сьомій хвилині першого тайму свій гострий момент використали господарі. Голкіпер винниківської команди Хамуляк нічим не зміг допомогти після потужного удару гравця "Шкла" і рахунок у матчі було відкрито. Через сім хвилин винниківчани вирівняли рахунок. Комбінацію партнерів влучним ударом завершив Романюк - 1:1.