«Рух» зазнав першої поразки після зимової перерви (ВІДЕО)
05.05.2019 20:14

Сьогодні, 5 травня, у матчі 27 туру Першої ліги винниківський «Рух» поступився на виїзді з рахунком 1:2 харківському «Металісту 1925». Підопічні Леоніда Кучука були змушені відіграватися по ходу поєдинку, але гола Юрія Климчука, який у день матчу святкував своє 22-річчя, виявилося недостатньо для того, аби вивезти з Харкова бойову нічию.

Поєдинок між «Рухом» та «Металістом 1925» обіцяв бути запеклим. Харків'яни, які ведуть боротьбу за вихід в УПЛ, після зими здобули лише одну перемогу, а в крайньому матчі проти «Миколаєва» зазнали розгромної поразки. Натомість підопічні Леоніда Кучука після зими ще не зазнавали поразок та хотіли продовжити свою безпрограшну серію.

Початок матчу активніше розпочали господарі, які заволоділи м’ячем та намагалися створити небезпеку через фланги, але захист «жовто-чорних» був готовий до такого розвитку подій. «Рух» відповів класним сольним проходом Климчука, але удар форварда, який сьогодні святкує 22-річчя, був не надто сильним.  Через декілька хвилин після навісу зі штрафного гаряче було у карному майданчику «рухівців», але м’яч пройшов повз ворота Ільющенкова.

У наступній атаці «Металісту 1925» вдалося відкрити рахунок у матчі. Після навісу з правого флангу Сергій Романов виграв верхову боротьбу та вразив ворота Олександра Ільющенкова – 1:0.

Після пропущеного гола «Рух» почав атакувати активніше. Юрій Климчук знову класно пройшов флангом та прострілив на Бойчука, але захисник харків’ян в останній момент зміг вибити м’яч. Згодом Бойчук виграв спринтерський забіг у Коберідзе та заробив небезпечний штрафний. Леандро класно пробив у дев’ятку, але Каневцеву вдалося перевести м’яч на кутовий, з яким захисту харків’ян вдалося впоратися. Згодом «рухівці» організували класну атаку – Климчук віддав на Заставного, а той прострілив на Бойчука, якого на лінії воротарського майданчика звалив суперник. На жаль, арбітр матчу Денис Резніков пенальті не угледів. Після цього харків’яни відповіли випадом, який завершився дальній ударом Калюжного – Ільющенков у класному стрибку парирував удар.

Класний момент мав Володимир Заставний. Брікнер прицільно навісив на дальню стійку, але правому захиснику «жовто-чорних» не вдалося зрівняти рахунок – м’яч пройшов вище воріт. Згодом Леандро змістився в центр та пробив по воротах – кутовий. Після навісу м’яч дійшов до Брікнера, який влучив у поперечину. Лобай намагався добити ударом через себе – захисники заблокували удар.

Наприкінці першого тайму Каленчук отримав пошкодження, через що був змушений покинути поле за допомогою лікарів. На його місце вийшов Юрій Копина. На перерву команди пішли за мінімальної переваги харків’ян.

Початок другого тайму записав собі в актив «Рух». «Жовто-чорні» заробили небезпечний штрафний – навіс блокував Данило Каневцев. Потім Бойчук вийшов віч-на-віч з голкіпером, але м’яч після сейву Каневцева вийшов на кутовий.

Втім, незабаром «Металіст 1925» подвоїв свою перевагу. Калюжний отримав передачу від партнера та пробив у ближній кут –2:0 на користь харків’ян.

Після цього гра зосередилася здебільшого у середині поля, команди раз по раз намагалися вразити ворота суперника дальніми ударами. Але «Рух» використав першу ж гольову нагоду. Копина чудовим розрізним пасом вивів Климчука один на один з голкіпером. Форвард у підкаті класно виборов м’яч та відсвяткував свій День народження голом у ворота харків’ян.

На 70-й хвилині у складі «Руху» відбулася подвійна заміна, але через декілька секунд трапився неприємний інцидент. Максим Грисьо, який тільки вийшов на поле, опинився на газоні, але після допомоги лікарів зміг продовжити гру.

«Рух» продовжив натиск на ворота суперника, але захист харків’ян відбивав атаки «жовто-чорних». Кондраков класно розхитав захисника, але того підстрахував партнер – кутовий. Русин виконав класний навіс, але Каневцев вдало зіграв на виході. Після цього той же Кондраков міг вийти на побачення з голкіпером, але порушив правила у боротьбі із захисником.

На останніх секундах матчу «Рух» отримав нагоду для навісу з центра поля. Юрій Копина виконав подачу, але захисники «Металіста 1925» були на м’ячі першими. У підсумку – мінімальна перемога харків’ян.

Металіст 1925 - Рух 2:1 (1:0)

Голи: Романов (13); Калюжний (54) - Климчук (66)

Металіст 1925: Каневцев, Жук, Цвіренко, Жданов, Мельничук, Коберідзе, Калюжний (Ралюченко 86), Романов (Кошман 74), Гранкін (Коваленко Є. 90+4), Синиця (Стороженко 90+3), Давидов (Фаюк 90).

Рух: Ільющенков, Леандро, Заставний, Дуць, Лобай, Марушка, Каленчук (Копина 44), Брікнер, Вербний, Бойчук (Грисьо 70), Климчук (Кондраков 70).

Попередження: Коберідзе (21) - Бойчук (14); Марушка (68); Лобай (76); Копина (80)