«Рух» наколотив у ворота Зеленського аж 10 м'ячів (ВІДЕО)
25.05.2019 20:34

Винниківський "Рух" відвів душу в останньому для себе матчі сезону, забивши у ворота "Сум" десять голів, а сам матч завершився з рахунком 10:1 на користь підопічних Леоніда Кучука. Перший тайм завершився скромними 2:1, а після перерви у воротах голкіпера "Сум" Зеленського побувало ще вісім м'ячів.

Останній матч поточного сезону не мав турнірного значення, але «жовто-чорні» налаштовувалися на гру більш ніж серйозно, адже хотіли подарувати свято Борису та Григорію Баранцям, які завершують професійну кар’єру. Перед матчем президент «Руху» Григорій Козловський подякував обом футболістам за віддану працю та розповів, що брати працюватимуть у клубній академії.

Крім того, «рухівці» вийшли на поле у футболках з написом «Дякуємо, брати». Зазначимо, що Борис Баранець не зміг зіграти через травму, а Григорій вийшов на поле у другому таймі та віддав класну гольову передачу на Максима Грися.

Рух - Суми 10:1 (2:1)

Голи: Никитюк (2); Климчук (43; 69); Брікнер (48; 58); Бойчук (62); Леандро (65); Грисьо (84); Копина (85); Кондраков (90+1) - Керножицький (45)

Рух: Мисак, Климчук (Кондраков 73), Бойчук (Грисьо 64), Русин, Заставний (Ходорченко 75), Леандро, Дуць, Никитюк, Вербний, Брікнер, Копина.

Суми: Зеленський, Буряченко, Радомський, Божий, Курусь, Керножицький (Яцюченко 57), Безродний, Шаповаленко, Гречихін, Андрусенко, Попов (Шморгун 62).

Теги: Зеленський, пряма трансляція, Футбол, Рух Винники, ФК Суми, Перша Ліга