«Рух» у спарингу в Харкові переміг «Металіст 1925» (ВІДЕО)
29.06.2019 21:50

На мажорній ноті футболісти винниківського «Руху» завершили перший тренувальний збір у Харкові. У другому контрольному поєдинку підопічні Леоніда Кучука здолали харківський «Металіст 1925».

Такі перемоги навіть у контрольних поєдинках є важливими. По-перше, обіграти відомого й амбітного суперника завжди приємно. По-друге, у таких матчах команда здобуває додаткову впевненість у власних силах. І по-третє, гра «рухівців», особливо у першому таймі, заслуговує на добру порцію компліментів.

Із перших хвилин команда Леоніда Кучука дала зрозуміти супернику, що, попри статус товариського матчу, легкої прогулянки на полі не буде. Боротьба на кожному клаптику поля і пресинг принесли свої дивіденди на 20-ій хвилині матчу. Тоді Юрій Климчук утік на побачення з голкіпером гостей і холоднокровно відправив м’яч у дальній кут. Вдруге засмути харків’ян вдалося за допомогою Богдана Бойчука, півзахисник увійшов у штрафний майданчик, розхитав захисника та сильно пробив у кут. За такої комфортної переваги «рухівці» пішли відпочивати.

У другому таймі у складі винниківської команди відбулися планові заміни, і це позначилося на малюнку гри. Господарі поля перехопили ініціативу і на 59-ій хвилині зусиллями Єрмоленка відквитали один м’яч. Під палку та незвичну для таких матчів підтримку слобожанці створили ще декілька класних моментів, однак у воротах блискуче діяв Ільющенков. Відзначитися результативними ударами могли і «рухівці». Але круглий після удару Брікнера зачепив поперечку воріт, Никитюку ж не вистачило влучності.

У підсумку – 2:1. «Рух» переміг «Металіст 1925» і у хорошому настрої повертається до Львова.

«Металіст 1925» – «Рух» – 1:2 (0:2)

Голи: Климчук, 20; Бойчук, 45 – Єрмоленко, 59

«Рух» (1-ий тайм): Мисак, Дуць (к), потенційний новачок, Леандро, Заставний, Копина, Сідней, Брікнер, потенційний новачок, Бойчук, Русин, Климчук

«Рух» (2-ий тайм): Ільющенков, Леандро, Никитюк, Марушка, Ходорченко, 3 потенційні новачки, Кондраков, Габріель,Климчук