У Винниках відбудеться матч 1/4 фіналу Кубка України серед аматорів
14.10.2019 10:01

У середу, 16 жовтня, о 15.00 на стадіоні ім. Богдана Маркевича відбудеться матч-відповідь 1/4 фіналу Кубка України серед аматорських команд, у якому ФК "Юність" (Верхня Білка) прийматиме ФК "ОДЕК" (Оржів) з Рівненської області.

Перший матч між цими командами в Оржеві завершився внічию 1:1. По ходу матчу вигравали гравці «Юності», адже саме їм вдалося відкрити рахунок. Гол-красень провів Омар Набізада, однак під кінець першого тайму господарі зусиллями Івана Мучака зуміли зрівняти рахунок. У другому тайму цього матчу гостям довелося грати у меншості – дві жовті картки протягом однієї хвилини отримав Володимир Федорів. В загальному у цьому непростому матчі для обох команд перемогу могла вигравати як і одна, так і інша команда, проте одиниці на табло після фінального свистка арбітра вирівняли шанси обох команд перед матчем-відповіддю.

Звичайно, для «Юності» важливий той фактор, що команда зуміла забити гол на виїзді. А це означає, що нічия 0:0 ОДЕК аж ніяк не влаштує, а відтак команді з Рівненщини необхідно буде йти вперед і, ймовірно таки, оголяти власні тили.

Через дискваліфікацію участь у цьому матчі не зможе взяти ключовий гравець «Юності» Володимир Федорів, а відтак Богдан Костик має добре подумати ким його замінити, і, що цікаво, на якій саме позиції.

Про рівень та силу обох команд говорити, мабуть, буде зайве. «Юність» - діючий чемпіон Львівщини, а ОДЕК – одна з кращих аматорських команд України, лідер поточних турнірних перегонів у чемпіонаті України серед аматорів. Що цікаво, ОДЕК свого часу був чемпіоном України серед аматорів, а відтак про силу та міць цієї команди у тренерського штабу «Юності» інформації більш, ніж достатньо.

Хто б що не говорив, майбутній поєдинок у Винниках буде складним для тренерів обох команд та для гравців. Вочевидь, він буде дуже і дуже емоційним, оскільки на кону буде перепустка у півфінал Кубка України серед аматорів.

Що цікаво, домашній матч «Юність» проведе на стадіоні не у Нижній чи Верхній Білці, а на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках. Цей стадіон нещодавно відкрили ветерани збірної України та Винник, а відтак після реконструкції газон перебуває у чудовому стані. Для обох команд це буде прекрасною можливістю проявити свої найкращі якості.