Дві мешканки Винник – срібні призери Чемпіонату Європи-2020 (ВІДЕО)
14.02.2020 16:31

Мешканки Винник Оксана Лівач і Соломія Винник завоювали срібні нагороди на Чемпіонаті Європи з жіночої боротьби, який зараз проходить у Римі.

22-річна  Оксана Лівач поступилася у фіналі вагової категорії до 50 кілограмів з рахунком 3:5 болгарці Міґлені Селішці. Тій самій, в якої Оксана виграла в фіналі торішнього Євро.

Свій шлях на п'єдестал Лівач розпочала з непростої перемоги 7:5 над туркенею Евін Демірган.

Потім була дострокова звитяга 12:2 над француженкою Жюлі Сабаті.

У півфіналі Оксана в карколомному протистоянні здолала 9:8 росіянку Мілану Дадашеву.

Раніше Оксана Лівач була чемпіонкою світу і Європи серед кадетів, дворазовою чемпіонкою Європи серед юніорів і молоді до 23-х років. На дорослому рівні окрім європейського золота Оксана вигравала бронзу чемпіонату світу-2018 і срібло торішніх Європейських ігор.

Соломія Винник у ваговій категорії до 55 кілограмів поступилася у фіналі чемпіонці Європи-2014 серед юніорок, бронзовій призерці чемпіонату світу Ользі Хорошавцевій із РФ. Сутичка завершилася за дві хвилини. Спершу росіянка заробила два бали, перевівши українку в партер, а потім провела два поспіль ідентичних кидки вартістю чотири бали кожен - 0:10.

Чемпіонка Європи-2018 серед кадетів Соломія Винник свої перші на такому рівні дорослі змагання розпочала з перемоги 11:5 над туркенею Бедігою Ґун.

У півфіналі Соломія перемогла 10:9 молдованку Маріану Дараґуцан.

Голова міста Винники Володимир Квурт та виконавчий комітет ради вітають мешканок Винник Оксану Лівач і Соломію Винник з вдалим виступом на Чемпіонаті Європи з жіночої боротьби.

Теги: боротьба, Оксана Лівач, Чемпіонат Європи, Соломія Винник