«Рух» зіграв унічию з київським «Динамо (ВІДЕО)»
22.05.2020 19:00

Львівський «Рух» розписав мирову 0:0 у спарингу з українським грандом.

Поєдинок проти київського «Динамо», хоч і носив статус товариського, без перебільшення, став для «жовто-чорних» історичним. Лише той факт, що «Руху» протистоятиме 15-тиразовий чемпіон України, додавав підопічним Юрія Бакалова особливої мотивації на цю зустріч. Впродовж тривалої паузи, пов’язаної з карантином, за футболом встигли засумувати не лише гравці, але й уболівальники. Відповідно до діючих обмежень, поєдинок проти гранда мав відбутись за порожніх трибун стадіону ім. В. Лобановського, але напередодні Президент «Руху» Григорій Козловський у своєму відеоблозі «ОБА-НА!!!» пообіцяв прихильникам «жовто-чорних», що ті в жодному разі не залишаться без футболу та емоцій. Відтак, всі охочі отримали чудову нагоду стежити за трансляцією матчу на клубному YouTube-каналі «жовто-чорних» RUH TV, яка у підсумку стала рекордною для нашого каналу - одночасно матч з «Динамо» дивилось 10 000 тисяч глядачів!

До речі, Президент «жовто-чорних» особисто приїхав підтримати свою команду у грі проти гранда і супроводжував львів’ян на пітч-інспекції. Традиційні оглядини поля гравці «Руху» проводили з дотриманням рекомендацій МОЗ - у медичних масках.

«Динамо» прогнозовано розпочало гру першим номером, але захист «Руху» солідно діяв у захисті. Перший натяк на гостроту біля воріт Мисака стався лише на 17-ій хвилині, але кіпер «жовто-чорних» зреагував на удар Шабанова після подачі від Андрієвського з кутового.

«Рухівці» теж кілька разів пробували пристрілятись по воротах Бущана. Спершу пильність кіпера «динамівців» здалеку вирішив перевірити Кондраков, а через хвилину вже Брікнер пробив з-за меж штрафного - повз ворота.

Найреальніша нагода забити у першому таймі була саме у «жовто-чорних». На 21-ій хвилині Брікнер запустив у швидку атаку Кондракова, Данііл не пошкодував м’яча Бойчуку, який стрімко увірвався до штрафного. На жаль, вихід віч-на-віч Бойчук реалізувати не зміг - хавбек перекидував м’яча через Бущана і не влучив у рамку.

Наприкінці першого тайму кілька гострих моментів створили і господарі. Спершу Миколенко прострілював до штрафного, але Буяльський не встиг замкнути подачу від партнера, а через дві хвилини після триходівки за участю Шепєлєва, Буяльського і Русина у гру був змушений вступати Мисак.

На перерву команди пішли за нічийного рахунку, щоправда, до того Синиця з Бойчуком встигли обігратись у стіночку у штрафному «Динамо» - Бущан парирував удар від Богдана перед собою, але київські захисники першими встигли на м’яч і нівелювали загрозу.

У другому таймі «динамівці» помітно додали обертів в атаці. Дуже хотів відзначитись Сидорчук, Сергій двічі пробивав з дальньої дистанції - щоразу повз ворота. Згодом примусив про себе заговорити Де Пена. Спершу уругваєць вирішив закрутити сухий лист, але Мисак зреагував на цю несподівану подачу з кутового, а вже через кілька хвилин Карлос перехопив невдалу передачу Саківа і пробив у поперечку! А наприкінці зустрічі намагався забити Беніто, але кіпер «Руху» знову був на висоті.

У підсумку, 0:0 у Києві - львівський «Рух», давши гідний бій українському гранду, розписав почесну мирову зі столичним «Динамо». Цієї неділі у «жовто-чорних» запланований ще один спаринг - 24 травня «Рух» поміряється силами з донецьким «Шахтарем».

«Динамо» (Київ) - «Рух» (Львів)  0:0 (0:0).

22 травня 2020 року. Київ, стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського.

Головний арбітр: Євген Арановський (Київ)

Асистенти арбітра: Сергій Приступа, Євген Петраков (обидва - Київ).

Четвертий арбірт: Євген Кутаков (Київська обл.)

«Рух» (Львів): Мисак, Заставний (Копина, 60), Дуць (Марушка, 71), Білий (Романюк, 78), Саків, Мартинюк (Коробенко, 74), Брікнер (Калюжний, 58), Русин (Біленький, 46), Бойчук (Козловський, 77), Синиця (Раті, 63), Кондраков (Кухаревич, 67).

Головний тренер: Юрій Бакалов.