До Львова прибула статуетка Матері Божого Провидіння
04.03.2010

Кілька днів вона перебуватиме у храмі, після чого подорожуватиме парафією

До храму Божого Провидіння (вул. Лінкольна, 12-14) прибула унікальна реліквія – чудотворна статуетка Матері Божого Провидіння, яку у місті Буенос-Айресі врятував святий Луїджі Оріоне, засновник згромадження отців-оріоністів (статуетка опинилася серед викинутих речей). Помолитися біля неї можуть усі охочі. Про це повідомив прес-секретар Львівської архієпархії отець Павло Дроздяк.

27 жовтня 1935 року вночі в неосвітленій кімнаті, де перебувала статуетка, засяяло світло, але це не єдина ознака її святості. Ціле своє життя святий Луїджі Оріоне творив перед нею щиру молитву і згуртовував вірних, які черпали у Богородиці втіху та ласку.

Зустрічали реліквію парох храму Божого Провидіння отець Еджідіо Монтанарі та отець Морено Каттелан (обидвоє священики-монахи із згромадження оріоністів) та чисельна парафіяльна громада. Урочистий процесійний хід з реліквією та Божественну Літургію очолив архієпископ Львівський УГКЦ владика Ігор (Возьняк). «Я вірю, що Богородиця благословить вашу відвагу, побожність та бажання зустрітися з нею в особливий спосіб», - зазначив архієпископ.

Кілька днів статуетка Матері Божого Провидіння перебуватиме у храмі, після чого подорожуватиме парафією: усі охочі матимуть можливість прийняти її до своєї оселі.

З досьє «Леополіса»

Парафія Божого Провидіння заснована з ініціативи згромадження Дона Оріоне. У травні 2009 року каплицю Святого Луїджі Оріоне та ораторію освятив владика Ігор разом із єпископами Михайлом (Микицеєм), єпархом Буенос-Айреса (Аргентина) та його помічником владикою Святославом (Шевчуком).

Молодь, яка бажає провести корисно свій вільний час, може завітати до ораторії, де проходять курси для аніматорів та курси танців. При ораторії діє майстерня для осіб з особливими потребами і катехитична школа Святого Миколая.
Джерело: http://www.wz.lviv.ua/

Читайте також:
Коментарі
avatar