Янукович звільнив з СБУ голову архіву, який писав про ОУН-УПА
12.03.2010

Розсекречення таємних архівів КДБ зупинять?

Президент України Віктор Янукович звільнив Віктора Вятровича з посади директора Департаменту архівного забезпечення Служби безпеки Президент України Віктор Янукович звільнив Віктора Вятровича з посади директора Департаменту архівного забезпечення Служби безпеки України.

Як повідомили в прес-центрі Центру досліджень визвольного руху, з приходом Вятровича на посаду в СБУ почалося масштабне розсекречення таємних архівів КДБ.

У той же час, за словами Вятровича "багато матеріалів розсекречено, але це далеко не все і робота повинна бути продовжена".

"Нагадаю також, - сказав колишній директор архіву, - що згідно з чинним законодавством матеріали, про які йде мова, не можуть бути кваліфіковані як державна таємниця".

Напередодні новопризначений глава СБУ Валерій Хорошковський сказав, що правда, "яку необхідно було донести, донесена".

Екс-президент України Віктор Ющенко призначив своїм указом директором департаменту архівного забезпечення Служби безпеки України історика Володимира Вятровича 29 січня 2009-го.

Вятрович - кандидат історичних наук, автор понад 50 наукових та науково-популярних праць з історії українського визвольного руху, зокрема ОУН і УПА, голова вченої ради Центру досліджень визвольного руху. Він вважає фігури Бандери і Шухевича фігурами всеукраїнського масштабу, які допоможуть об'єднати Україну.

ЛІГА


Читайте також:
Коментарі
avatar