Хацкевич: "Карпати" – одна з найсильніших команд Прем’єр-ліги
15.03.2010

Львівські "Карпати" на сьогодні є однією з провідних команд України.

Таку думку висловив тренер збірної України Олександр Хацкевич, після перегляду матчу "Карпат" і "Арсеналу", в інтерв'ю Інформаційному центру "зелено-білих".

"Я цьогоріч дивився вже третій матч за участю "Карпат". Правда, наживо львівську команду побачив сьогодні вперше. І скажу, що «Карпати» мені сподобалися в усіх трьох іграх. Перш за все хочу відзначити, що карпатівці грають у розумний футбол. Відчувається, що кожен гравець знає, що він повинен робити в тій чи іншій ситуації.

Вважаю, що зараз це одна з найсильніших команд Прем'єр-ліги. Головне, щоб "Карпати" грали стабільно в наступних матчах - не опускалися нижче сьогоднішнього рівня. Тоді вони зможуть скласти серйозну конкуренцію визнаним лідерам українського футболу.

А враховуючи, що в "Карпатах" кістяк команди складають гравці з українським паспортом, це піде лише на користь всьому українському футболу загалом і конкретно збірній країни", - каже фахівець.

Проте хто саме з карпатівців має шанси одягнути футболку збірної України, Хацкевич говорити відмовився.

"По-перше, я не маю права цього робити з педагогічних міркувань. Адже коли той чи інший гравець дізнається, що ним цікавляться тренери збірної, то не завжди він себе веде адекватно. А тим більше, коли це ще доволі молодий футболіст.

А по-друге, у нас є розширений список кандидатів, яких ми зараз переглядаємо. Проте це зовсім не означає, що для решти гравців дорога в збірну закрита. Хто себе проявить в іграх за клуб в матчах чемпіонату, тому ми обов'язково надамо шанс", - додав Хацкевич.

Чемпіон


Читайте також:
Коментарі
avatar