Націоналісти побили близького соратника Табачника. Відео.
17.03.2010
Представників націоналістичних рухів звинуватили у побитті історика та політолога Віктора Вороніна, близького соратника міністра освіти та науки Дмитра Табачника. Інцидент стався під час акції проти призначення урядовця біля будівлі МОН.

За наявною інформацією, постраждалий брав участь у акції підтримки Табачника, що також проходила біля будівлі міністерства. Незважаючи на присутність представників міліції, акція завершилася гучною бійкою, в якій і постраждав Воронін.

"Я прийшов підтримати міністра. Раптом до мене підбіг один з активістів націоналістів - Микола Кохановський, (один із організаторів руйнації пам'ятника Леніну в Києві влітку минулого року - ред.), вдарив в ніс і скроню кулаком і зник! У мене розбите в кров обличчя, зараз їду на експертизу знімати побої та вже дав свідчення міліції", - розповів Воронін.

Сам Кохановський розповів іншу версію. Він підтвердив, що був на мітингу, але, за його словами, нікого не бив. "Я нікого не чіпав! Але коли спробував відібрати плакат з компрометуючим гаслами у захисників Табачника, вони на мене накинулися. Я відійшов подалі, не хотів лізти в бійку, тому що вся київська міліція вже знає мене в обличчя", - сказав націоналіст.

Нагадаємо, в Україні тривають акції із закликом відправити у відставку Дмитра Табачника. Головне обвинувачення, що висувається проти міністра, - українофобія.

Крім того, Табачником незадоволені й деякі представники команди президента Віктора Януковича. Зокрема, заступник керівника адміністрації глави держави Ганна Герман заявила, що Табачник мав би подати у відставку зі своєї посади задля команди, до якої належить.


ТСН


Читайте також:
Коментарі
avatar